Засоби реабілітації, медичне та корекційне обладнання — це важливі пристосування, які створені для полегшення перенесення травм, реабілітації після операції, а також покращує якість життя та пересування інвалідів та людей похилого віку. Пригодиться корекційне та медичне обладнання також людям з хронічними захворюваннями дихання, або перенесення сезонних захворювань з ускладненням. А деякі із пристроїв можуть бути використані навіть в косметологічних цілях.

Необхідними ці аксесуари є для людей, які нещодавно перенесли забій, перелом, розтягнення та інші травми, проте деякі з них можна використовувати суто для профілактики ушкоджень під час тренувань, або у якості профілактичної міри по рекомендації лікаря.

До медично-корекційного обладнання відносять:

 • ортопедичні матраци, подушки, функціональні ліжка і крісла;

 • кисневі консентратори, небулайзери, аспіратори, пристрої для профілактики нормалізації дихання;

 • бандажі, ортези, корсети;

 • компресійні колготи, гольфи, панчохи;

 • дезінфектори та інше.

Усі ці види обладнання та аксесуарів можна застосовувати як у медичних закладах так і вдома. Також вони є популярними для підтримки здоров'я та відмінної фізичної форми.

Бандажі ортези корсети: види і призначення

Бандажі ортези і корсети призначені для фіксації і підтримки м'язів і кісток, використовуються у лікувальних та профілактичних цілях. Зараз ми розглянемо кожен з цих видів аксесуарів та розберемося для чого вони потрібні і кому призначені.

Бандаж — з французької перекладається як “перев’язка” і застосовується для підтримки, фіксації методом стиснення упорно рухового апарату людини. Бувають бандажі жосткої, середньої та легкої фіксації. Вони мають широке застосування в різних галузях медицини:

 • В спортивній медицині, як спеціальні пов'язки на руки та ноги, рідше на живіт, для запобігання травм і розтягнень під час занять і тренувань.

 • В акушерстві. Жінкам нерідко приписують допологові і післяпологові бандажі на нижню частину живота, для підтримки вагітності і післяродової реабілітації.

 • В травматології, для фіксації кінцівки після операції, перелому чи іншої травми.

 • В загальній хірургії теж приписують бандажі при грижах, коли неможливо прооперувати, або після операції для запобігання розходження швів. Також для профілактики викривлення хребта і для покращення осанки.

Ортези — оропедичні вироби які забезпечують правильне розміщення сугробів. Основною функцією їх є: виправлення і запобігання деформації кінцівок, підвищення ефективності ходьби, (підтримка м’язів при ходьбі), контроль м'язового дисбалансу, пришвидшення і полегшення здобуття фізіологічних навичок у дитини. Ортез має бути зручним і підібраним індивідуально. Також використання ортеза запобігає плоскостопості.

Ортопедичні корсети зменшують втому і біль в спині. Можуть використовуватись для обмеження різких рухів у спині, а також для підтримання правильної осанки.

Адаптаційне обладнання для людей з обмеженими фізичними можливостями

Інтернет магазин “Інклюзія” пропонує широкий вибір спеціалізованого обладнання для покращення самопочуття і адаптації людей з інвалідністю.

Ми пропонуємо комплекс товарів для:

 • побутової адаптації;

 • особистої гігієни;

 • комфортного пересування (візки, пандуси, милиці і тростини);

 • творчості і самореалізації;

 • а також ортези і функціональні механізми.

Ми відібрали лише ліцензійних і першокласних виробників медично-корекційного та реабілітаційного обладнання, що мають сертифікати якості і ліцензії, а також відмінну репутацію і пулярність у провідних лікарів України.

Чому варто обрати наше медичне обладнання:

 1. Ми надаємо кваліфіковану безкоштовну консультацію з приводу кожної позиції у нашому інтернет-магазині.

 2. Вигідні ціни. У нас існують системи знижок, та програми лояльності, щоб ваша покупка була приємною.

 3. Якість і гарантія.

 4. Широкий асортимент, відібраного на ринку обладнання лише провідних вітчизняних і зарубіжних брендів.

 5. Сервіс і доставка.

Експерти інтернет-магазину “Інклюзія” пропонують спектр профілактичного, лікувально-оздоровчого і спортивного обладнання на різні потреби для вашого здоров’я і комфорту.