З появою сучасного інтерактивного обладнання у класах, кабінетах, магазинах, і торгових центрах, процес донесення і сприйняття інформації вийшов на інший якісний рівень. У багатьох школах, та вузах більше не обмежуються переглядом ілюстрації у підручниках, а для кращого викладення матеріалу транслюють наукове відео на проекторі. Такий підхід до навчання дозволяє краще вникнути в суть теми уроку і наочно зрозуміти речі, які ми можемо побачити лише у навчальних фільмах (наприклад “Про склад молекули”).

 

Чи не в кожному шоурумі над головами покупців видніються дисплеї, з яких спеціалісти розказують про технологію виробництва продукції, про її використання та спеціальні пропозиції. Такий інтерактивний елемент відразу піднімає статусність магазину та дає змогу краще проінформувати клієнта, а відповідно, завдяки цьому, збільшити продажі та прибуток.

Не лише в магазинах і навчальних закладах використовують інтерактивне обладнання. Інтерактивні дошки, дисплеї, камери та інше приспосіблення відмінно доповнюють сучасну атмосферу в офісах, кав'ярнях та в центрах розваг.

Інтерактивні комплекси та їх особливості

Серед переліку бізнес-компаній України левова частка тих, хто має спільне підприємство з закордонними інвесторами, або ж мають філії в різних куточках України. Через відстань між колегами, важливим є спілкування та якісні відеоконференції для проведення нарад, презентацій та об'єднання колективу.

Інтернет-магазин “Інклюзія” пропонує широкий вибір наборів для відеозв'язку.

Щоб забезпечити відмінну картинку та звук, ми пропонуємо розглянути конференц-систему, яка має складатися з:

  • Мікрофону з високою чутливістю та великим діапазоном частот;

  • Камери;

  • Якісних професійний динаміків;

  • Дисплею.

В умовах віддаленого навчання, важливо зберегти спілкування вчителів з учнями у комфортному вигляді. Також важливо підтримувати якісне індивідуальне навчання в домашніх умовах та в класі для дітей завдяки сучасним комп'ютерним технологіям.

Серед переліку інтерактивного обладнання представлене корисне приспосіблення як для офісів так і для освітніх закладів – документ-камера. Це приспосіблення дозволяє оцифровувати друковані на папері дані. Дуже зручна річ, яка займає на столі стільки місця, як звичайна настільна лампа, але її основна здатність – це швидко перетворити документальну інформацію у зручний для передачі формат.

Пролитий чай на важливі паперові документи – це неприємність з недешевими та часозатратними наслідками, адже відновлення документів, це довга і клопітка робота. Виходом стане придбання ламінатора. Ламінатор – це такий пристрій, який за лічені хвилини ламінує будь-який документ, є зручним у користуванні і коштує значно дешевше, ніж відновлення важливих документів у держ. структурах.

Інтерактивні дошки та проектори – сучасні засоби для навчання

Задля відтворення відео, схеми, таблиці чи малюнку перед великою аудиторією у школах використовують проектори. Проектоване зображення чудово утримує увагу учнів, дає хорошу видимість у збільшеному форматі, а сам проектор не займає багато місця.

Користування проектором має ряд переваг:

  1. яскравість;

  2. простота в користуванні;

  3. відносно невелика ціна;

  4. легкість в перемиканні.

Інтерактивна дошка давно замінила потребу у використанні плакатів та класичної дошки. Принцип роботи її полягає у тому, що під час презентації вона працює як окремий екран комп'ютера, але на її поверхні можна робити позначки маркером. Простим сенсорним методом можна зручно управляти контентом (без пульта). Оскільки чутливість екрану налаштована на 10 дотиків одночасно, то доповідач може бути не один.

Щоб освіта була ефективною, необхідно впроваджувати сучасні технології у процес навчання, а для прибутковості бізнесу необхідно орієнтуватися на модернізацію процесів і оновлення технічного обладнання. Експерти з цифрових технологій інтернет-магазину “Інклюзія” розуміють важливість технічного обладнання у сучасному житті і з радістю допоможуть вам при виборі технічного обладнання та з питаннями, що виникли в процесі експлуатації.