Сучасні діти дуже вибагливі щодо інформації, яку їм надають з метою навчити, тим паче коли стосується вивчення точних наук - дітям дуже швидко стає нудно. Тому вчителі відчувають себе першопрохідцями у використанні інноваційних матеріалів та методик.

По Україні вже працюють з інноваційним способом вивчення чисел та основ математичних дій Newméro багато опорних шкіл у Києві, Бучі, Лозовій, Новоград-Волинському і т.д. Застосовується педагогами не тільки для навчання дітей з особливими навчальними потребами, а і на комбінованих уроках з математики по НУШ.

Хоробрі педагоги, які використовують ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ

Одна із перших шкіл Львова, яка застосувала навчальну методику Newméro для групових та індивідуальних занять з математики в початкових класах - це СЗШ № 60 м.Львова. У 2020 році було придбано для школи декілька групових наборів, які можна застосовувати як для колективної роботи так і для індивідуальної.

Цікаво було почути відгуки вчителя початкових класів СЗШ №60 м.Львова Онущак Лесю Ігорівну про застосування на комбінованих уроках цієї методики:

  • Діти в ігровій формі легко зрозуміли що таке десятки та склад числа, додавання та віднімання стало для них грою, в яку цікаво грати командою. Швидке освоєння порівняння цифр та простих арифметичних дій дають дітям впевненість, що вони успішні

  • Також п.Леся відмітила, що дітям дуже подобаються новинки та вони з ентузіазмом реагують на введення у навчальний процес невідомих ще методик. Учні відчувають себе сучасними і прогресивними, коли є одним цілим з інноваційними процесами.

Для роботи з дітками з особливими освітніми потребами Newmero також дуже допомагає, можливо потрібно більше часу, але результати очевидні. Швидше дітки освоюють цифри, коли вони не просто написані на папері, а можна їх взяти в руки, порівняти, скласти і відрізнити по кольору та розміру.

З 2020 року ФОП Миколюк А.М. є офіційний дистриб’ютор датської методики Newmero в Україні. Проводимо презентації методики як на базі вашого закладу, так і на нейтральній території.

Вболіваємо, щоб Newmero було доступне для кожної дитини, тому що це ефективно та цікаво, і що не мало важливо, з безпечного та довговічного матеріалу.