Сучасні навчальні методики, такі як Newmero, Хега, Нумікон, та багато інших, формують для дитини міцний фундамент знань необхідних ще до початку навчання у школі. Батькам відомо, що з перших днів навчання у школі дитина може розуміти наскільки їй легко даються предмети, скласти загальну думку про уроки, і своє бажання навчатися. Тому якщо дитина вже на третій день не охоче складає ранець чи не береться читати книжки, причина може бути саме в недостатній підготовці в дошкільному віці.

У процесі гри можна показати дитині, що навчання може бути не менш цікавим, ніж перегляд мультиків чи ігри, адже дізнаватися нові факти і практикуватись у математиці — це веселе і захоплююче заняття. Тому необхідно приділити підготовці до школи особливу увагу, щоб дитина прийшовши у клас вже зрозуміла про що йде мова, могла проявити свій креатив, і почуватися впевнено у своїх знаннях відповідаючи перед усім класом.

 

Дошкільне навчання дає дитині неоціненні привілеї, певну розкутість на уроках, адже з впевнених у своїх знаннях дітей виростають генії, природжені оратори і потенційні лідери. Батьки часто через свої внутрішні переживання за дитину стараються акцентувати увагу лише на вивченні математики, читання та писання. Безумовно, математика і читання — це визначальні і базові предмети у початковій школі, але надзвичайно важливо розвивати також творчий потенціал дитини: її артистизм і любов до мистецтва, щоб виховати справжнього генія, який буде першим у всьому.

Найкращі методики та допоміжні товари рекомендовані для підготовчого курсу навчання до школи:

Особливість цих допоміжних для навчання товарів у тому, що вони не напряму відносяться до навчального процесу, їх також можна використовувати для гри.

Обираємо навчальні іграшки для підготовки до школи

До розвиваючих іграшок можна віднести чи не кожну іграшку в асортименті інтернет-магазину Інклюзія. Про те варто відрізняти серед усіх іграшок, ті за допомогою яких можна отримати знання які стануть у нагоді у школі. Адже на дітей які готуються стати школярами чекає нове оточення, колектив та багато нової інформації. Навчальні іграшки мають допомогти дитині не лише отримати базу знань але і адаптуватися у школі.

Навчальні іграшки для дошкільнят:

 1. Ляльковий театр;

 2. Настільні ігри;

 3. Ігри на логіку;

 4. Конструктори;

 5. Соціально-комунікативні іграшки;

 6. Набори для навчання і творчості;

 7. Іграшки для музики.

Так безумовно цей список для вас здається не новим, але його ефективність перевірена часом. Граючи з цими іграшками дитина розвиває комунікативні якості, логіку, розуміння соціуму, уяву, креатив, музичний слух, вміння конструювати та багато особливо важливих якостей, які знадобляться майбутньому школярику.

Важливо також пам'ятати основні правила при виборі навчальних іграшок:

 1. Безпечність;

 2. Міцність та надійність;

 3. Зручність у використанні;

 4. Мобільність;

 5. Мають бути приємні на дотик;

 6. Мають мати навчальну складову;

 7. Мають відповідати вподобанням дитини.

Проте памятайте, найбільше зацікавить дитину не навчання чи форма іграшки, а сам процес гри з вашою участю.

Багатофункціональні іграшки, і їх місце серед навчальних наборів.

Основною проблемою з якою стикаються батьки та вчителі це непосидючість дітей під час навчання та їх швидка зміна захопленнями. Адже мабуть кожному найомо, що іграшку, яку діти так сильно просили купити в магазині стає нецікавою за дуже короткий період часу. Часто причиною стає малофункційність гри, набору чи іграшки, її закінченість без інтриги чи продовження. Тому саме для зацікавлення дитини в процес гри з метою навчання іграшка має захоплювати увагу малюка та розвивати у дитині не один талант. Саме такі іграшки приносять не лише максимальну користь дітям, але є можливістю не витрачати гроші батькам на іграшки, які швидко приїлися.

До іграшок, які стають відкриттям для дитини кожного разу, коли вона бере їх у руки можна віднести зокрема ляльковий театр. Унікальність і цінність цієї іграшки в тому що нею можна гратися як самостійно так і в компанії. Гра у Ляльковий театр стає своєрідним репетеційним процесом до реального життя. Адже граючи, дитина може вчитися будувати діалоги у різних місцях, в школі, в магазині, в лікарні, на вулиці. Гра з ляльками розвиває артистизм дитини, спонукає мислити творчо, та уникати помилок при розмовах в подальшому. Також дитина може приміряти на себе образ улюбленого героя і говорити від його імені. Компанія дітей може проявити здібності до написання сценаріїв і розвинути вміння імпровізувати. До того ж це просто весело.

Інтернет-магазин Інклюзія пропонує широкий вибір розвиваючих іграшок, які стануть відмінними помічниками для дитини у підготовці до шкільного життя.