Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Сенсорне та дидактичне обладнання

Сенсорне та дидактичне обладнання

 

Сьогодні під час роботи з дітьми широко застосовуються методи, направлені на всебічний розвиток нервової системи. Одними з таких методів є сенсорні взаємодії і дидактика. Вони дозволяють розвинути в дитині творчі здібності, допомогти з орієнтацією в просторі, підкріпити знання, отримані в школі або в дитсадку, та зменшити рівень стресу.

Ви можете придбати сенсорне та дидактичне обладнання високої якості в інтернет-магазині Inkluzia.

 

Сенсорні кімнати

В сучасному світі людина постійно отримує величезну кількість найрізноманітніших сенсорних стимулів. Часто вони є дуже різкими і не пов’язаними між собою. Регулярне перебування в такому середовищі може призвести до сильного стресу. Боротьба з ним вимагає розслаблення, релаксації та відпочинку у безпечному просторі. Саме для цього в першу чергу були створені сенсорні кімнати. Найчастіше вони використовуються при роботі з дітьми, однак можуть допомогти і підліткам.

Сенсорна кімната -  це особливим чином організоване середовище, наповнене різноманітними стимулами. Вони належать до усіх основних груп:

  • Візуальні;
  • Тактильні;
  • Слухові;
  • Нюхові.

При цьому стимули у сенсорній кімнаті поєднуються один з одним, створюючи гармонійне середовище. Для цього застосовується спеціальне обладнання, зручні м’які меблі та приємні на дотик іграшки.

Перебування в такій кімнаті знижує рівень стресу завдяки тривалому наданню позитивних і гармонійних стимулів. Крім цього, воно розвиває сенсорне сприйняття дитини, її усвідомлення власного тіла, творче мислення і уяву.

Одним із основних плюсів даного методу є його висока ефективність при роботі з дітьми з психологічними проблемами. Заняття в сенсорній кімнаті допомагають подолати розлади адаптації та поведінки; позбавляють від негативних емоцій; дають хороші результати під час терапії легких форм розладів аутичного спектру та синдрому дефіциту уваги і гіперактивності.

Обладнання сенсорної кімнати завжди підбирається в нейтральній кольоровій гаммі – світлій або темній. Усі кольори мають бути гармонійно підібрані, щоб не виділятись на фоні один одного. Освітлення обирається м’яке і тьмяне. Завдяки цьому, дитина опиняється в «чарівній казці», в якій забуваються всі страхи і весь негативний досвід.

Потрібно пам’ятати, що більшість психологічних проблем дорослої людини витікають з неприємних моментів, пережитих в дитинстві. Саме тому важливо працювати над зменшенням рівня стресу дитини і розвитком у неї здорової психіки.

 

Дидактичні іграшки

Дидактичні матеріали – це спеціальне обладнання, яке дозволяє в ігровій формі навчати дітей таких речей, як:

  • Мова;
  • Математика;
  • Природничі науки.

За допомогою спеціальних іграшок діти вчаться складати слова у речення, порівнювати предмети за кольором, розміром, формою та іншими параметрами. Такий педагогічний метод широко застосовується в сучасних навчальних методиках. Також він є одним із головних способів навчання, які використовуються в молодших класах Нової української школи (НУШ).

 

Придбання сенсорного та дидактичного обладнання

В інтернет-магазині Inkluzia, ви можете знайти широкий вибір найрізноманітніших засобів для роботи з дітьми, в тому числі високоякісне сенсорне та дидактичне обладнання. Не має значення, в якому місті ви живете, у Києві, Харкові, Львові чи Одесі – ви можете купити найкращі матеріали онлайн та швидко отримати їх за допомогою компанії «Нова пошта». У разі виникнення будь-яких труднощів вам з радістю допоможуть наші менеджери, поспілкуватись з якими ви можете за номером телефону, що вказаний на вебсайті.

Вгору