СТВОРЮЄМО ІНКЛЮЗИВНИЙ ПРОСТІР.  КОНСОЛІДОВАНЕ ПОСТАЧАННЯ.  Готові рішення для НУШ, НОП та ІРЦ.

 

     Запрошуємо Вас розглянути пропозицію консолідованого постачання засобів та обладнання для формування інклюзивного освітнього середовища у закладах освіти та комплексного забезпечення засобами корекції, дидактичними матеріалами, спеціалізованим обладнанням для проведення корекційно-розвиткових занять в інклюзивно ресурсних центрах.

     Ми працюємо на ринку України з 2011 року. Одним з ключових напрямків нашої роботи на сьогоднішній день є комплексне забезпечення закладів освіти матеріально-технічними засобами згідно з державними вимогами та рекомендацій щодо створення Нового освітнього простору (НОП), формування Нової української школи (НУШ) та забезпечення інклюзивного освітнього середовища.

     Для потреб інклюзивно-ресурсних центрів, а також окремих інклюзивних класів/груп у закладах освіти - надаємо готові пропозиції комплектацій кабінетів директора та приймальні, вчителя-тифлопедагога, вчителя ЛФК, вчителя-логопеда, кімнати практичного психолога та вчителя-дефектолога, кімнати для проведення групових психолого-педагогічних занять, кімнати психологічного розвантаження, інтерактивного та сенсорного обладнання, технічні додатки тощо. На запит конкретного закладу чи ІРЦ - готуємо індивідуальну пропозицію, з врахуванням місця знаходження, кількості дітей, бюджетних можливостей, індивідуальних особливостей.

     На сьогодні у нас понад 150 прямих контрактів з найкращими Виробниками та Імпортерами товарів для створення якісного інклюзивного середовища та забезпечення належних умов Нової української школи. Ми працюємо за цінами Виробників, оскільки є їх Офіційними Представниками! Наш асортимент налічує понад 7 000 одиниць товару.

     Забезпечуємо повний документальний супровід, будь які форми та способи оплати, можливість організації доставок по всій Україні з включенням транспортних витрат згідно тарифікації Компаній-Перевізників до рахунку.

 

     Постачаємо усе необхідне обладнання для організації ІРЦ та інклюзивних груп:

реабілітація та ЛФК (мозочкова стимуляція, реабілітація ДЦП, системи для ЛФК, психотерапія, логопедія, підвісні системи, механотерапія, кінезотерапія, вертикалізатори, пісочна терапія та анімація, реабілітаційний інвентар),

- медичне та корекційне обладнання (для незрячих та слабозорих, для глухих та слабочуючих),

- сенсорне та дидактичне обладнання (світла/темна сенсорна кімната, дидактика),

- масажне обладнання (масажні столи, килимки та аксесуари),

- інтерактивне обладнання (інтерактивна підлога, дисплеї, дошки, проектори, інтерактивні комплекси),

- кардіотренажери (бігові доріжки, орбітреки, велотренажери),

- меблі та навчально-методичні засоби,

- спеціальні вуличні майданчики та спортивно-ігрові товари,

- навчальні методики та розвиваючі іграшки.

 

     Організовуємо повну консолідацію замовлення за цінами Виробників і забезпечуємо 100%-ий нагляд за його виконанням та належний документальний і логістичний супровід на адресу навчального закладу чи ІРЦ.

За час роботи ми виконали сотні поставок по всій території України. Маємо позитивний досвід співпраці з відділами освіти, різноманітними фондами, комерційними установами, спонсорськими організаціями та меценатами, навчальними закладами, спеціалізованими дитячими центрами.

 

Будемо раді стати Вашим постійним Партнером.

З повагою до Вас та готовністю до активної співпраці.