Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Спортивно-ігрові товари

Спортивно-ігрові товари

 

З давніх давен люди розуміли користь спорту. Ще в першому столітті нашої ери, римський філософ Децій Юній Ювенал написав фразу, що потім стала крилатою: «Mens sana in corpore sano» – «В здоровому тілі здоровий дух». Про значущість спорту казав і давньокитайський вчений Конфуцій. Дійсно, спорт є надзвичайно важливим аспектом людського життя. Він допомагає підтримувати себе в тонусі та залишатись здоровим.

Для занять спортом людство створило безліч спеціальних пристосувань. Придбати якісні спортивно-ігрові товари ви можете в інтернет-магазині Inkluzia.

 

Спорт у давньому світі

Найдавніші зображення, які можуть трактуватись як відтворення сцен спортивних занять, були знайдені в печерах у Франції, Австралії та Африці. Їх давність сягає приблизно тридцяти тисяч років. Однак, в цих випадках, вчені не можуть однозначно сказати, що зображені сцени є саме спортивними змаганнями. Якщо ж брати до уваги лише те, що абсолютно точно є зображенням спортивних ігор, то найдавнішою є сцена боротьби (Монголія, 7000 р. до н.е.). Боротьба також знайшла своє відображення в мистецтві Давнього Єгипту, Шумерської цивілізації, корінного населення Японських островів.

Іще однією популярною серед давніх цивілізацій спортивною дисципліною була гра в м’яч. Її полюбляли в таких країнах:

  • Китай;
  • Імперія Майя;
  • Персія.

Однак, найбільшого розвитку спорт досягнув у Давній Греції. Саме там були створені такі популярні й сьогодні змагання, як Олімпійські Ігри та марафонський біг. Грецька культура багато в чому базувалася на прославленні гармонійного розвитку тіла і розуму. Більшість філософів були водночас і видатними атлетами.

Цей культурний аспект був запозичений римлянами. Ми можемо побачити прославлення краси спортивного тіла в античних статуях та зображеннях на амфорах. Крім цього, було знайдено велику кількість різноманітного  спортивного обладнання, такого як м’ячі, ядра та диски.

 

Спорт від Середньовіччя до нашого часу

На початку Середніх віків, спорт в Європі прийшов у занепад. Згідно догматів раннього християнства, фізична культура віддаляла людину від Бога, тому на будь-які спортивні дисципліни накладались церковні заборони. Людство відійшло від політики табуювання спорту лише після Славної Революції в Англії (XVII ст.). З цього моменту починається активний розвиток сучасних спортивних дисциплін. До кінця XIX сторіччя вже були повністю сформовані правила популярних сьогодні ігор, таких як:

  • Футбол;
  • Теніс;
  • Бадмінтон;
  • Бейсбол.

У XIX-XX сторіччі, спорт набув свого сучасного вигляду. Спортивне обладнання також сформувалось в тому варіанті, в якому ми його знаємо зараз.

У 1836 році була перша спроба відродити Олімпійські Ігри. В сучасному форматі вони проводяться з 1896 року. В 1851 пройшов перший міжнародний турнір з шахів. Професійний спорт в сучасному розумінні з’явився в 1960-х роках.

 

Актуальність спорту в наші дні

З переходом до постіндустріального періоду, спосіб життя середньостатистичної людини змінився кардинально. Багато хто займається переважно сидячою роботою. Люди споживають екстремальну велику кількість їжі, в більшості калорійної. Такий стиль життя призводить до численних  проблем зі здоров’ям. Тому сьогодні ми, як ніколи, потребуємо спортивних занять. В наш час створюється велика кількість високоякісного спортивного обладнання, набувають популярності тренажерні зали та фітнес-клуби. Однак, далеко не кожна людина має час і можливість регулярно відвідувати подібні заклади. Саме тому хорошою ідеєю буде поставити спортінвентар у себе вдома.

 

Спортивний куточок у вашій оселі

Інтернет-магазин Inkluzia пропонує вам придбати спортивно-ігрові товари для дорослих, дітей та підлітків. Виділивши простір для заняття спортом у себе вдома, ви зможете слідкувати за своїм здоров’ям, не витрачаючи на це великої кількості часу. Також, варто навчити дітей займатись фізичною культурою змалечку, щоб гарантувати їм міцне здоров’я на все життя.

В магазині Inkluzia, ви можете придбати найрізноманітніші спортивні товари, зокрема м’ячі, турніки, шведські стінки та гладіаторські сітки. Ознайомитися з повним переліком можливо у каталозі на вебсайті. Інтернет-магазин пропонує вам зручний спосіб оплати онлайн та доставку у Київ, Харків, Львів, Одесу та інші міста України.

Вгору