Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Інтерактивне обладнання

Інтерактивне обладнання

 

У двадцять першому столітті технології розвиваються швидко, як ніколи раніше. Це стосується не лише темпу здійснення нових відкриттів, але й швидкості їх інтеграції у різноманітні сфери нашого життя. Сучасне обладнання з’являється в школах та університетах, офісах та цехах, лікарнях та центрах реабілітації. Воно не лише спрощує роботу в цих закладах, але і стає їх невід’ємною частиною, дозволяючи впроваджувати новітні варіанти робочого процесу. Навряд чи хоч одна серйозна установа в наш час може обійтись без якісного інтерактивного обладнання.

Придбати таке обладнання ви можете в інтернет-магазині Inkluzia.

 

Доступні категорії товарів

На вебсайті магазину ви можете ознайомитись із широким асортиментом пропонованих товарів. Деякі з них є універсальними, інші – вузькоспеціалізовані. Ось короткий перелік наявних категорій:

 • Дисплеї;
 • Інтерактивна підлога;
 • Веб-камери;
 • Ламінатори;
 • Інтерактивні дошки;
 • Проектори;
 • Документ камери;
 • Інтерактивні комплекси.

Усі прилади виконані з якісних матеріалів з дотриманням міжнародних стандартів.

 

Інтерактивні дисплеї та дошки

Класичні чорні і білі дошки під крейду або маркер повільно відходять в минуле. Замість них все частіше використовуються комп’ютеризовані пристрої. Інтерактивна дошка – це комбінація засобів виведення та введення. Вона являє собою сенсорний екран, на який зображення з комп’ютера передається за допомогою проектора. Використання такої дошки дозволяє виконувати велику кількість задач, зокрема:

 • Демонстрації презентацій;
 • Проведення колективних ігор та тестів;
 • Перегляд кінофільмів;
 • Малювання.

Цей пристрій ідеально підійде для будь-якого навчального закладу. Він спростить життя педагогу, оскільки дозволить проілюструвати тему заняття мультимедійними матеріалами. Також викладачу не доведеться кожного разу малювати схеми і писати формули заново. Він зможе створити ілюстрації один раз і використовувати їх впродовж багатьох років. Так само і задачі для колективного вирішення можна буде занести у спеціальну програму і користуватись ними весь час.

Окрім сфери освіти, інтерактивні дошки можуть використовуватись в офісах компаній, які регулярно проводять мітинги і презентації. Цей інструмент дозволить не лише швидко показати колегам проект, але й за необхідності вносити в нього корективи на ходу.

Інтерактивна панель – це по суті доповнений і покращений варіант інтерактивної дошки. Вона не потребує проектора і комп’ютера, за рахунок чого є значно зручнішою у використанні.

 

Інтерактивна підлога

При роботі з дітьми, як в цілях освіти, так і з метою реабілітації, часто використовується інтерактивна підлога. На неї проектуються спеціальні зображення, з якими дитина взаємодіє. Цей пристрій часто застосовується в навчальних та лікувальних закладах. Він допомагає дитині розвинути творчі здібності, засвоїти необхідну інформацію або повторити знання, отримані в школі. Також, використання інтерактивної підлоги показує хороші результати під час роботи з дітьми, в яких було діагностовано розлади аутичного спектру, гіперактивність, затримки розвитку або розлади поведінки.

 

Інші пристрої

Все більше іноземних компаній приходять в Україну. Вірно і зворотне – українські компанії все частіше виходять на міжнародний ринок. Через це звичною частиною роботи стали конференції з іноземними колегами. Саме тому, важливим елементом робочого середовища в наш час є веб-камери.

Виготовлення таких документів, як пропускні картки або робочі посвідчення, стало рутиною для багатьох компаній. Це дозволяє підвищити рівень безпеки даних в офісі. У випадку, коли кількість співробітників велика, виготовляти такі документи приходиться досить часто, тому великим компаніям необхідні якісні ламінатори.

Документ-камери є зручним засобом, який широко використовується в навчальних закладах по всьому світу. Вони дозволяють знімати і виводити на екран простір під собою. Це знадобиться, наприклад, для демонстрації на широку аудиторію архівних документів, географічних мап або сторінок книги. Також вони підійдуть для демонстрації процесів, зокрема хімічних дослідів.

Проектори можуть застосовуватись в найрізноманітніших сферах, починаючи від проведення навчальних занять і закінчуючи домашнім переглядом кінофільмів.

Для виконання вузьких задач в роботі або навчанні, створюються спеціальні інтерактивні комплекси. Їх спеціалізація може бути надзвичайно різноманітною – від вимірювання фізичних параметрів, до проведення конференцій.

 

Де придбати інтерактивні пристрої

В інтернет-магазині Inkluzia ви можете купити інтерактивне обладнання для дому, школи або офісу. Магазин пропонує лише пристрої високої якості. На вебсайті доступний зручний метод оплати онлайн, а компанія «Нова пошта» здійснює доставку у Київ, Харків, Львів, Дніпро та інші міста України.

У разі виникнення додаткових питань, ви завжди можете зв’язатись з одним із наших менеджерів за телефоном, вказаним на сайті.

Вгору