Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Кардіотренажери

Найефективніші кардіотренажери — найкращі пропозиції в Україні

 

Сучасні кардіотренажери втілюють у собі інноваційні технології та найвдаліші конструктивні рішення, що робить їх найбільш популярним і затребуваним на сьогодні обладнанням для тренувань як у фітнес-центрах, так і в домашніх умовах. Незмінно високий попит на них обумовлений популяризацією здорового способу життя і прагненням людей зберігати молодість, здоров’я, силу й енергію до глибокої старості.

 

Кардіотренажери для дому — переваги використання

 

Принцип роботи кардіотренажерів базується на імітації природних рухів людини при ходьбі, їзді на велосипеді, спортивному бігу, що допомагає підтримувати оптимальну фізичну форму, а також сприяє ефективному схудненню.

 

Корисні тренування ведуть до позитивних результатів:

 • покращується робота дихальних органів;
 • розвивається витривалість організму;
 • тренуються м’язи;
 • відбувається активація захисних механізмів;
 • нормалізується робота серцево-судинної системи;
 • коригується постава;
 • підтримується загальна фізична форма;
 • ефективно спалюються надлишки жирових відкладень.

Брендові моделі кардіотренажерів, купити які жителі Львова, Києва та будь-яких інших регіонів нашої країни можуть в інтернет-магазині «Інклюзія», мають вбудований дисплей, куди виводяться основні дані під час тренувань. Ви неодмінно оціните на практиці такі переваги, як можливість контролювати показники швидкості пересування, дистанції, вимірювати пульс, стежити за кількістю витрачених калорій і регулювати ступінь навантаження.

Кардіотренажери здебільшого не створюють помітного шуму і відрізняються досить компактними габаритами. До того ж вони часто мають зручний механізм складання, так що навіть у невеликій квартирі їх можна розмістити без проблем. Ще одна потужна перевага кардіотренажерів у нашому магазині — це можливість замовити моделі від провідних світових виробників (Evrotop, AeroFit, FitLogic, HouseFit, Hop-Sport, Reebok, Sportop тощо) за максимально доступними, вигідними цінами.

 

Види кардіотренажерів та їхні особливості — як вибрати найкращий варіант

 

«Інклюзія» пропонує своїм відвідувачам широкий асортимент тренажерів для комфортних і ефективних кардіотренувань у домашніх умовах. Щоби визначитися з вибором, познайомтеся ближче з основними категоріями тренажерів, представлених на сторінках нашого об’ємного каталога.

 1. Велотренажери. Заняття на них відмінно допомагають зміцненню сідничних м’язів, покращують загальну витривалість, сприяють зміцненню та відновленню функцій серцево-судинної й дихальної систем. У роботу будуть активно залучені також м’язи ніг і поперек, але при цьому не буде надмірного навантаження на суглоби людини і її хребет. У середньому за 60 хвилин їзди на велотренажері витрачається до 600 кілокалорій.
 2. Орбітреки. Тренування на орбітреці забезпечують на хребет і суглоби зовсім невелике навантаження, але при цьому такий домашній тренажер вважається одним із найбільш високоефективних для підтримки тонусу м’язів, фізичного здоров’я й активного схуднення. Під час занять корисне навантаження на м’язи корпусу, рук і ніг розподіляється рівномірно.
 3. Гребні тренажери. Високоефективні тренажери повністю імітують процес веслування, заняття на них позитивно впливають на весь організм. Під час тренування на таких пристроях задіюються практично всі системи тіла, ефективно спалюються жирові відкладення, а хребет поступово відновлює втрачену з віком гнучкість.
 4. Бігові доріжки. На них імітується процес ходьби або бігу, активно працюють м’язи ніг, йде помірне навантаження на спину і грудний відділ. Професійні кардіотренажери для дому створюють безліч різноманітних можливостей — ви можете практикувати біг підтюпцем або в гору, спринт, інтервальні заняття, спортивну ходьбу тощо. Бігова доріжка дозволяє за годину активного користування спалити до 800 кілокалорій.
 5. Степери. Вправи на таких кардіотренажерах імітують ходьбу по сходах. Найактивніше буде працювати квадріцепс, задня поверхня стегна, а також м’язи сідниць. 500 кілокалорій за годину ви спалите на степері елементарно. Це обладнання користується дуже великим попитом серед жінок, оскільки ефективне навантаження на сідниці й ніжки не тільки сприяє швидкому схудненню, але й дуже позитивно впливає на фігуру.
 6. Спінбайки. Цей вид кардіотренажерів, які імітують їзду на спортивних велосипедах і дозволяють задіяти в процесі тренування м’язи спини, ніг і верхнього плечового пояса. Тренування на спінбайках мають загальнозміцнюючий характер і підходять практично всім спортсменам — як новачкам, так і професіоналам.
 7. Тренажери від TV-Shop. Компактні й недорогі за ціною вироби простої конструкції досить ефективні для людей, які не мають високого рівня фізичної підготовки. Дозволяють без серйозних зусиль прокачати окремі групи м’язів із мінімальним навантаженням на хребет.

Застосовувати подібні агрегати можна як для ранкової розминки, так і для повноцінного кардіотренування. Одне заняття в середньому триває від 25 хвилин до години. Водночас необхідно стежити за рівнем пульсу й контролювати стан серця, щоби не завдати шкоди своєму здоров’ю. Дуже важливо контролювати також дихання, щоби воно залишалося рівним і глибоким. Таким чином, організм буде активно насичуватися киснем, що суттєво підвищить його здатність до ефективного спалювання калорій.

Усі охочі купити кардіотренажер за демократичною ціною, знайдуть в інтернет-магазині «Інклюзія» чимало цікавих пропозицій. Кваліфіковані менеджери, якщо буде потреба, нададуть вам консультаційну допомогу, вичерпну інформацію щодо експлуатаційних характеристик конкретних товарів і допоможуть підібрати кращі моделі, орієнтуючись на конкретні вимоги й індивідуальні побажання.

Вгору