Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Кисневі концентратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кисневі концентратори

 

Кисневі концентратори – це прилади, які широко застосовуються у терапії дихальної недостатності, що може бути спричинена різними захворюваннями, як гострими, так і хронічними. При дихальній недостатності організм людини страждає від нестачі кисню, що призводить до порушення роботи усіх внутрішніх органів, у тому числі – головного мозку. Саме цю нестачу кисню і компенсує кисневий концентратор. Однак, слід пам’ятати, що використання цих і подібних пристроїв не виліковує пацієнта, а лише підтримує деякий час, забезпечуючи організм киснем, який погано засвоюється внаслідок захворювання. А отже, основним завданням залишається лікування хвороби, що привела до дихальної недостатності.

Купити концентратори кисневі медичні в Україні можна в інтернет-магазині Inkluzia. В каталозі на сайті ви знайдете різні моделі, які можна використовувати як у лікарні чи санаторії, так і вдома.

 

Як працює кисневий концентратор

Принцип дії концентратора полягає у наступному: прилад вбирає повітря і за допомогою спеціальних молекулярних фільтрів видаляє з нього молекули азоту. В результаті залишається повітря, яке містить до 95% кисню. Отримане таким чином повітря пацієнт вдихає через маску.

Кисневі концентратори додатково обладнані пиловим і бактерицидним фільтрами та зволожувачем, щоб повітря, яке вдихає хворий, не було надто сухим та забрудненим. Усі фільтри є змінними, і при передачі приладу від одного пацієнта іншому фільтри слід замінити.

Концентратори кисню можна використовувати як вдень, так і вночі, коли пацієнт спить. Важливо, щоб приміщення, де розташований прилад, добре провітрювалося, оскільки у навколишнє повітря виділяється азот.

Регулярне використання концентраторів кисню значно сповільнює прогресування хронічних захворювань легень та пришвидшує одужання у випадку гострих захворювань. Скільки часу слід користуватися даним приладом, вирішує лікар-пульмонолог.

На сьогоднішній день кисневі концентратори вважаються найбільш безпечною альтернативою кисневим балонам.

 

При яких захворюваннях використовують кисневі концентратори

Концентратори кисневі медичні використовують у терапії таких захворювань:

 • серцево-судинна недостатність;
 • бронхіальна астма;
 • хронічна обструктивна хвороба легень;
 • фіброз легень;
 • кістозний фіброз;
 • ускладнення внаслідок гострих захворювань легень, зокрема, при COVID-19.

Даний прилад можна використовувати і при інших хворобах, зокрема, при ускладненнях внаслідок раку. Тривалість використання приладу у кожному конкретному випадку в обов’язковому порядку призначає лікар. Лікар же приймає рішення, чи лікування з використанням концентратора кисню обов’язково мусить відбуватись у стаціонарі, чи ви можете застосовувати прилад вдома.

 

Кисневі медичні концентратори на сайті Іnkluzia

Інтернет-магазин Іnkluzia пропонує купити кисневі концентратори за оптимальною ціною. У каталозі сайту представлені різні моделі, які відповідають усім необхідним міжнародним стандартам. В основному це малошумні моделі, що оснащені цифровими дисплеями, таймером відключення та звуковим сигналом, що спрацьовує при відсутності електроживлення. Наявність коліщат дозволяє легко переміщати прилад по приміщенню.

Зокрема, на сайті ви знайдете такі моделі:

 • Кисневий концентратор OSD 7F-3 - виробляє до 3 л кисню за хвилину;
 • Kисневий концентратор OSD OSD-7F-5A – прилад зі збільшеним об’ємом кисню, виробляє до 5 л кисню за хвилину;
 • Kисневий концентратор OSD 7F-5B – компактна модель за рахунок зменшеного корпусу;
 • Kисневий концентратор OSD 7F-5 – ще одна компактна модель зі зменшеним корпусом.

Також на сайті ви можете придбати кисневі подушки для тимчасового зберігання, транспортування і подачі кисню.

 

Де купити кисневий концентратор в Україні

Купити кисневий концентратор у таких містах, як Київ, Львів, Харків, Одеса та ін., ви можете в інтернет-магазині Іnkluzia. Консультанти магазину можуть порадити, який саме прилад варто обрати саме у вашому випадку – для цього подзвоніть нам за номером телефону, вказаним на сайті. Також ви можете придбати супутні товари для хворих.

Оплатити покупку можна онлайн, а ми забезпечимо швидку доставку товару «Новою поштою» у будь-яке місто чи селище України.

Купуйте медичні товари в інтернет-магазине Inkluzia – ми завжди піклуємося про ваше здоров’я!

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору