Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Меблі та обладнання

Меблі та обладнання

 

Як ви обираєте меблі для вашого житла?

Часто люди думають, що немає різниці, які меблі обрати. Так, деякі з них комфортніші, деякі виглядають красивішими, але в загальному люди вважають їх однаковими. Попри це, меблі оточують нас постійно і є важливою частиною життя. В сучасному світі людина більшу частину часу проводить, сидячи за столом. І численні дослідження показали, що дизайн цього стола (як і інших меблів) має величезний вплив на здоров’я людини. Тому, перед тим, як купувати новий предмет інтер’єру, треба упевнитися, що він буде давати лише позитивні ефекти під час використання.

Особливо великий вплив оточуючого середовища відчувають діти. Коли організм лише формується, дуже важливо переконатись, що оточуючі предмети не матимуть на нього негативного впливу. Тому меблі та обладнання, які використовуються в дитячих садках, школах та в оселі, де живе дитина, мають бути достатньо високої якості. Придбати такі меблі ви можете в інтернет-магазині Inkluzia.

 

Асортимент товарів

Магазин пропонує вам великий вибір позицій, які дозволять повністю устаткувати як дитячу кімнату у квартирі, так і клас у школі чи дитячому садку. Ви можете придбати наступні товари:

 • Дитячі ліжка;
 • Парти;
 • Стільці та лавки;
 • Шкільні дошки;
 • Полички для книжок;
 • Мольберти;
 • Аксесуари для навчання;
 • Обладнання для вчителя.

Усі товари виготовлені згідно міжнародних стандартів. Користуючись ними, дитина не буде отримувати негативного впливу на здоров’я.

 

Важливість вибору правильних меблів

Головними факторами, на які варто дивитись під час вибору меблів, є:

 • Дизайн;
 • Розмір;
 • Матеріал;
 • Колір.

Не секрет, що тривале перебування у некомфортній позиції негативно впливає на розвиток опорно-рухового апарату. Дуже часто причиною цього є використання низькоякісних меблів. Якщо висота стільця і парти для навчання не відповідають одне одному, а також зросту школяра, це може призвести до проблем із хребтом та м’язами спини. Так само, дитячі ліжка та шафи мають бути добре підібрані. Матрац, для прикладу, має бути достатньо жорстким, а висота полиць у шафі – зручною для користування.

Іще одним важливим фактором є матеріал, з якого виготовляються меблі та супутнє обладнання. Він має бути міцним, комфортним у використанні, а також не має викликати алергій. Меблі з матеріалу, який легко руйнується, є особливо небезпечними для дітей. Уламок такого матеріалу може нанести травму, а якщо відламана частка досить маленька, дитина може проковтнути або вдихнути її. Крім цього, матеріал має легко очищатись, оскільки постійний контакт дитини з побутовим брудом (наприклад, пилом) може призвести до розвитку алергічних реакцій.

Окрім очевидного впливу на фізичне здоров’я, меблі можуть також створювати вплив на психіку. Дослідження американських вчених показали, що люди, які працюють в інтер’єрі з натурального дерева, є більш стійкими до стресу ніж ті, хто оточений пластиком. Важливо також, щоб колір меблів був достатньо приємним і не надто різким.

Завдяки усім цим факторам, правильний вибір інтер’єру для дитячої кімнати має великий вплив на здоров’я дитини. Таким чином, закупівля відповідних меблів та обладнання для шкіл і закладів дошкільного навчання, вкрай важлива для нормального розвитку учнів.

 

Де купити найкращу продукцію

В інтернет-магазині Inkluzia ви маєте змогу придбати меблі та інше обладнання найвищої якості. Окрім стандартного набору, ми пропонуємо також вузькоспеціалізовані товари, зокрема дитячі ліжка 2-ярусні та стелажі для дитячих іграшок. Ці товари можна купити у Києві, Харкові, Львові, Одесі та інших містах України. Вам достатньо лише відвідати вебсайт, обрати необхідний товар, оплатити його онлайн, а потім забрати з найближчого відділення компанії «Нова пошта».

Вгору