Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Медичне та корекційне обладнання

Медичне та корекційне обладнання

 

Завдяки розвитку технологій, догляд хорошого спеціаліста став не єдиним, що ми можемо запропонувати людям з особливими потребами. З’явилось медичне та корекційне обладнання яке може суттєво полегшити життя. На ринку таких інструментів можна знайти безліч позицій, призначених для найрізноманітніших завдань. Деякі застосунки використовуються лише у вузькій сфері, для виконання конкретних медичних операцій; інші постійно допомагають людям у повсякденному житті.

Безперечно, основною задачею в терапії людей з особливими потребами є адаптація пацієнтів до нормального життя та включення їх у соціум. Саме таку мету ставить перед собою інтернет-магазин Inkluzia.

 

Що ви можете придбати

Серед корекційного обладнання, яке ви можете купити в магазині Inkluzia, можна знайти різноманітні позиції, які покривають різні потреби користувачів. Для прикладу, доступні такі товари:

 • Медичні функціональні ліжка і спеціальні матраци для них;
 • Ортопедичні подушки;
 • Крісла-реклайнери;
 • Спеціальні столи та парти для дітей з особливими потребами;
 • Кисневі концентратори;
 • Інше медичне обладнання.

Усі товари відрізняються надзвичайно високою якістю.

 

Медичні ліжка

Функціональне ліжко – це дуже важливий інструмент у догляді за лежачими пацієнтами. Конструкційні особливості такого ліжка дозволяють розмістити пацієнта з розладами руху в максимально зручній або фізіологічно вигідній позиції. Основною особливістю медичного ліжка є наявність секцій зі змінним кутом нахилу. В багатьох моделях присутні додаткові елементи, для прикладу, колеса, бокові поручні або пристрої для підтягування. Діляться функціональні ліжка за типом приводу:

 • гідравлічний;
 • механічний;
 • електричний.

Для ліжок такого типу використовуються спеціальні матраци, які легко міняють форму разом із самим ліжком.

Окрім комфортної позиції тіла, важливою є й правильна постановка шиї та голови. В магазині Inkluzia ви можете придбати якісні ортопедичні подушки, які можна використовувати як разом із медичними ліжками, так і окремо. Вони дозволяють зменшити навантаження на шийний відділ хребта та м’язи плеч і, таким чином, дозволяють розслабитись та позбутися болю в даних ділянках.

 

Крісла-реклайнери

Крісло-реклайнер – це предмет, який може покращити життя будь-якій людині. Однак для осіб з розладами опорно-рухового апарату воно є необхідністю. Таке крісло дозволяє людині сидіти в максимально комфортній позиції, знижуючи навантаження на хребет, поперек, стегна та інші частини тіла. Використання реклайнера допоможе позбутися болю в тілі, відпочити після важкого дня та уникнути перенавантажень м’язів і скелету. Сучасні моделі дозволяють ідеально відрегулювати кути нахилу, відповідно до індивідуальних потреб користувача. Також вони часто оснащені додатковими функціями, такими як вібромассажер, підігрів або аудіоплеєр.

 

Парти для дітей особливими потребами

Важливим різновидом медичного спорядження є корекційне обладнання для інклюзивних класів. Інклюзивне навчання – сучасний підхід в розвитку та адаптації дітей з обмеженими можливостями. Замість навчання в спеціалізованому інтернаті або вдома, таких дітей включають у звичайний колектив у загальноосвітній школі. Однак, попри те, що такі діти вчаться у звичайних школах з однолітками, вони все ще потребують особливого догляду. Саме тому, в закладах де практикується інклюзивне навчання, необхідні спеціальні парти для дітей з особливими потребами.

Існує велика кількість різновидів корекційного обладнання, що використовується в інклюзивних класах. Всі вони розроблені спеціально, щоб зменшити дискомфорт і надати необхідний догляд дитині. Наприклад, існують такі варіанти:

 • Парти спеціальної конструкції для візочників;
 • Стійки для роботи у вертикальній позі;
 • Столи зі стільцями з фіксаторами для ніг.

Таке устаткування може використовуватись як у навчальних закладах, так і в домашніх умовах.

 

Придбайте усе необхідне в інтернет-магазині Inkluzia

Inkluzia – магазин, який піклується про ваше здоров’я. Тут ви можете обрати найякісніше медичне та корекційне обладнання за доступними цінами. Товари доставляються поштою по всій Україні. Оплату ви можете провести напряму на вебсайті, за допомогою банківської карти. Якщо у вас виникнуть питання, наші менеджери завжди на зв’язку і готові вам допомогти.

Якщо вам необхідні будь-які медичні інструменти, ви можете легко придбати їх в інтернет-магазині Inkluzia.

Вгору