Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Методика Кандибура

Методика Кандибура

 

Виховання дитини – непростий процес. Будь-які батьки намагаються дати своїй дитині хорошу освіту і якнайкраще виховання, щоб збільшити її шанси на досягнення успіху в житті. Однак, дуже часто вони стикаються з проблемою. Полягає вона в тому, що дитині не дуже цікаво засвоювати основи наук та теоретичні знання. Їй цікавіше пізнавати світ експериментально, торкаючись різних предметів, пробуючи їх на смак і просто граючи. Звісно, можна заставити дитину покинути ігри і зайнятись навчанням. Однак, це спричинить у неї стрес, що може призвести до негативних психологічних наслідків у майбутньому. Більшість батьків не розуміють, що робити в такій ситуації.

Відповідь на це питання дав Георгій Романович Кандибур. Базуючись на своєму досвіді педагога і дитячого психолога, він розробив навчальну систему, яка дозволяє давати дитині знання в процесі гри.

Придбати матеріали для методики Кандибура вам допоможе інтернет-магазин Inkluzia.

 

Навчання з перших місяців життя

Надзвичайно важливим аспектом методики Г.Р. Кандибура є те, що застосовувати її можливо з дуже малого віку. Вже у віці кількох місяців у дитини варто починати розвивати логіку, уяву, творчі навички, а також допомагати їй вивчати навколишній світ. Одночасно з першими словами рідною мовою можна починати вивчати іноземну. У віці 1,5-2 років, автор методики  пропонує починати вчити дитину читанню.

Ідеї такого раннього навчання дітей базуються на біології. Справа в тому, що в віці до трьох років у нервовій системі відбуваються важливі процеси:

  • Активне створення нейронних зв’язків;
  • Мієлінізація пірамідального шляху спинного мозку;
  • Розвиток вторинних структур мозку.

Завдяки цим процесам, нові навички засвоюються значно краще. Використовуючи цей період для навчання, можна досягти того, що дитина буде успішною у використанні отриманих вмінь. Для прикладу, якщо почати у ранньому віці вивчення іноземної мови, дитина буде сприймати її як другу рідну.

 

Вчитись, граючи

Навчання дитини в перші роки життя є вкрай ефективним. Однак, існує ще одна проблема. На розвиток мозку надзвичайно сильно впливає психологічний стан дитини. Велика кількість стресу може негативно вплинути на когнітивні здібності. Вона може призвести до таких наслідків, як:

  • Збільшення об’єму мигдалини;
  • Зниження активності в лобних коркових та лімбічних структурах мозку;
  • Змінення структури білої речовини.

Саме тому стандартні методи навчання не можуть застосовуватись в ранньому віці. Для того, щоб вирішити цю проблему, Кандибур і створив свою методику. Вона дозволяє інтегрувати навчання в активності, цікаві для дитини, такі як ігри, танці та співи.

Основною організацією, яка застосовує методику Кандибура є центр «Азбука успіху». Його відкрив сам автор системи. Там проводиться безліч навчальних курсів для дітей різного віку. Однак, займатись з дітьми за методикою Кандибура можна і вдома. Для цього достатньо придбати спеціальні ігрові набори, що випущені центром.

 

Де купити ігри для навчання за методикою Кандибура

Якщо ви зацікавились методикою Кандибура і вирішили купити матеріали для неї, ви можете зробити це в інтернет-магазині Inkluzia. Тут для вас доступно безліч варіантів навчальних і розвиваючих систем для роботи з дітьми різного віку. Ви можете купити їх у Львові, Харкові, Києві, Івано-Франківську та інших містах України. Зробити замовлення і оплатити його можна онлайн, на вебсайті магазину. Далі вам потрібно буде лише забрати товар з найближчого відділення «Нової пошти».

Уточнити будь-які деталі ви можете, зв’язавшись з менеджерами за телефоном, вказаним на сайті.

Немає товарів

Вгору