Кількість
|
Вартість
|
||
|
Бізіборд і бізікуб – розвиваючі іграшки, які стануть улюбленими вашої дитини
Ідея створення бізіборда – розвиваючої дошки з безліччю предметів, здатних зацікавити малюка і стимулювати його інтелектуальний і фізичний розвиток – належить Марії Монтессорі, автору унікальної педагогічної методики, заснованої на ідеї вільного виховання. Хоча з того моменту, як був створений перший бізіборд, пройшло вже понад 100 років, у сучасних батьків ці унікальні іграшки як і раніше мають величезний успіх. Бізіборди, бізікуби, бізі-будиночки в усіх численних удосконалених варіаціях – це простий, доступний, цікавий і дуже ефективний спосіб безпечного і корисного проведення часу для дитини. Розвиваюча дошка, купити яку в інтернет-магазині inkluzia.com.ua жителі Києва, Харкова, Одеси чи Дніпра можуть з урахуванням індивідуальних потреб своїх дітей, вимагає від дорослої людини лише спостереження за грою дитини і періодичних пояснень і підказок.
Що таке бізіборд і з чого він складається
Розвиваюча дошка для малюків має дерев'яну основу з прикріпленими до неї різноманітними предметами, рухаючи які дитина поступово розбирається з їхнім призначенням і функціональністю. Стандартного набору елементів як такого не існує, він може змінюватися відповідно до віку хлопчика або дівчинки, а також за бажанням батьків. Найчастіше це бувають засувки і шпінгалети, блискавки, дзвіночки, ліхтарики, ланцюжки, шайбочки, гайки і інші цікаві для малюків деталі. Можна перерахувати основні категорії, в які вписується все різноманіття елементів бізіборда для малюків:
- елементи швейної фурнітури;
- різні пристрої для замикання (кнопки, клямки, прищіпки тощо);
- матеріал для рахування;
- елементи для малювання;
- елементи конструкцій з ланцюгами;
- найпростіші побутові прилади;
- вимірювальні пристрої та інше.
Подібні тренажери, звичайно, можна спробувати виготовити вдома самостійно, це не особливо складно і обійдеться дешево. Але чудова розвиваюча дошка від хорошого виробника завжди буде мати низку значущих переваг перед домашніми виробами. Найважливішими такими перевагами стане гарантована безпека для дитини, екологічність усіх матеріалів і фарб, спеціальний нешкідливий клей, грамотне колірне оформлення і ретельно вивірений підбір різних елементів без перевантаження зайвими і непотрібними деталями.
Асортимент іграшок-тренажерів для маленьких дітей на сторінках каталогу інтернет-магазину “Інклюзія” не обмежується простими бізібордами. Ви можете недорого купити і складніші варіанти – тематичні, подвійні, іменні, настінні, а також бізікуб. Це вже об'ємні іграшки з ящиками і дверцятами, що створює набагато більше можливостей для розвитку дрібної моторики.
Чому сенсорний розвиток такий важливий для наших дітей
Всі сенсорні методики мають на меті – стимулювати активність головного мозку малюка, залучаючи максимум доступних виробів і можливостей. Зовнішнє середовище, що оточує маленьку людину, володіє неймовірною кількістю фізичних властивостей, взаємодія з якими природно і гармонійно веде до розвитку внутрішнього світу.
Недарма вважається, що на кінчиках пальців дитини зосереджені активи інтелекту і кмітливості. У ранньому ніжному віці дитині абсолютно безглуздо намагатися давати теоретичні знання щодо того, наприклад, що всі точки на поверхні м'яча рівновіддалені від його центру, а сам він має певні властивості. Але якщо малюк бере м'яч в руки і кидає його, він на практиці розуміє, що у цього предмета немає кутів, що він пружний, бачить траєкторію його руху, осягає закономірності, вчиться розраховувати свої сили. Іншими словами, нейронні зв'язки утворюються самі собою коли дитина має можливість пробувати, рухати, доторкатися, нюхати, відчувати тощо.
Бізіборд і бізікуб – вся користь розвиваючих іграшок-тренажерів для маленьких дітей
Величезним плюсом бізікуба є його адаптованість до потреб, віку, навичок і навіть настрою дітей. Хлопчики і дівчатка самостійно вибирають, яким боком розвиваючої іграшки вони хочуть гратися в даний момент. А вже з завданням навчити маленького непосиду довше (10-30 хвилин) сидіти на одному місці, зосередившись на виконанні цікавих завдань бізіборд справляється просто на відмінно!
Бізіборд і бізікуб для дітей – "розумні" іграшки, які залучають такі сфери розвитку:
- уважність і самостійність (захопливі та різноманітні ігри вимагають зосередитися і навчитися приймати рішення, які тягнуть за собою певні результати);
- навички самообслуговування (знайомство з липучками, шнурками, замочками);
- дрібна й велика моторика (в грі можуть бути залучені як кінчики пальців, так і ліктьові і плечові суглоби);
- сенсорика (завдяки тому, що всі елементи бізіборда мають різну фактуру, поверхню, властивості, коефіцієнти теплопередачі тощо);
- знайомство з побутовою технікою (лампочками, розетками, вимикачами);
- посидючість і терплячість у досягненні мети;
- знайомство з цифрами і освоєння рахування;
- логічного мислення, розуміння зв'язків між причиною і наслідком.
Своєрідним бонусом для дітей та батьків стає розвиток творчого потенціалу дитини. Адже будь-яким елементам, які містить розвиваюча дошка, можна знайти нестандартне застосування, а про прямий зв'язок між розвитком дрібної моторики і становленням мовних навичок дитини навіть не варто зайвий раз нагадувати. Знаючи можливості дуже простого і ефективного тренажера для маленьких пальчиків, на питання, чи потрібен бізіборд дитині, ви зумієте дати для себе правильну відповідь.
В якому віці бізіборд особливо актуальний
Багато сучасних батьків приймають рішення купити бізіборд, ледь малюкові виповниться пів року. Але, треба відзначити, що далеко не всі дітки в такому ранньому віці здатні проявити інтерес до такої розвиваючої іграшки. Найбільш активна фаза пізнавальної гри – це період від 1 до 3 років. Втім, категорично ставити верхню межу теж не варто, адже бізіборд або бізікуб, придбаний для малюка, часто стає предметом особливого інтересу для старших дітей дошкільного віку.
У відгуках власники іграшки визнають, що вартість бізіборда багаторазово окупається ще й тим фактом, що молоді батьки отримують дорогоцінні хвилини вільного часу, які завжди є на що витратити. Бізіборд – це повноцінний розважальний і розвиваючий центр, здатний утримувати увагу дитини рекордно довгий час. У міру зростання, проходячи різні етапи свого розвитку, дитина буде знову і знову повертатися до нього, відчуваючи радість нових відкриттів.