Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Реабілітація, лікувальна фізична культура (ЛФК)

Реабілітація, лікувальна фізична культура (ЛФК)

 

Лікувальна фізкультура (ЛФК) є одним із важливих методів терапії травм та розладів, як вроджених, так і набутих. Лікування за допомогою руху та фізичних вправ було відоме людству зі стародавніх часів. Іще в третьому-четвертому тисячолітті до нашої ери подібні практики вже широко використовувались в Китаї. Згадки про цей медичний метод можна знайти у священних книгах Індуїзму та у працях Гіппократа.

Звісно, з часів батька медицини методики набули серйозних змін. І зараз вони, окрім традиційних фізичних вправ, включають в себе використання новітніх технологій, а також поєднуються з психологічними методами реабілітації, щоб окрім тілесного здоров’я, відновити і ментальне. Найсучасніші товари для реабілітації, лікувальної фізичної культури (ЛФК) ви можете придбати у магазині Іnkluzia.

 

Широкий асортимент

Інтернет-магазин Іnkluzia пропонує великий вибір товарів у даній сфері, намагаючись покрити будь-які потреби споживача. Основними позиціями, які ви можете придбати є:

  • Обладнання для мозочкової стимуляції;
  • Спорядження для реабілітації пацієнтів з ДЦП;
  • Загальні товари для лікувальної фізичної культури, спортивної медицини і фізичної реабілітації;
  • Тренажери та інструменти, що застосовуються у логопедії;
  • Набори для психотерапевтичної роботи, включно з такими методами, як пісочна терапія;
  • Вертикалізатори, підвісні системи.

 

Усі товари виготовлені за міжнародними стандартами. У виробництві використовувались матеріали високої якості.

 

Товари для терапії дитячого церебрального паралічу

Лікувальна фізична культура є однією із провідних методик, що використовується при роботі із пацієнтами з ДЦП. Вона дозволяє їм розвинути тіло, уникнути супутніх захворювань та пристосуватись до соціального життя. Для пацієнтів дитячого віку така терапія є вкрай необхідною, оскільки вона дозволить їм навчитись обходитись без сторонньої допомоги у повсякденному житті й нормально почуватися у соціумі в майбутньому, незважаючи на наявність синдрому.

Згідно статистики, поширення ДЦП в Україні становить 2,56 на 1000 чоловік. Це говорить про надзвичайно велику кількість людей, що потребують відповідного догляду та реабілітації. Першочерговим завданням в роботі з такими пацієнтами є допомога в адаптації до повсякденного життя, навчання та виконання професійних обов’язків. Використання ЛФК у реабілітації може значно підвищити пристосованість пацієнта до самостійного пересування та інших задач, пов’язаних із рухом.

 

Інструменти для психотерапії

Індивідуальна психотерапія – важлива частина роботи з пацієнтами з дитячим церебральним паралічем, розладами аутистичного спектру та іншими синдромами. У роботі з дітьми необхідно допомогти їм навчитись розуміти та висловлювати емоції та комунікувати з іншими людьми. Також при наявності важких синдромів або набутих травм необхідно слідкувати за емоційним і психологічним станом пацієнта, щоб запобігти розвитку депресій та інших ментальних захворювань, що часто супроводжують фізичні порушення.

Серед запропонованих товарів для психотерапії можна знайти:

  • Сенсорні іграшки;
  • Ігри для розвитку емоційного інтелекту;
  • Книжки з піктограмами для дітей з особливими потребами;
  • Набори для альтернативної комунікації.

Дані інструменти можуть використовуватись як професійними психотерапевтами для роботи з клієнтами, так і батьками для розвитку власних дітей.

 

Арт-терапія за допомогою піску

Пісочна терапія є одним із найпопулярніших сьогодні методів психологічної роботи з клієнтами дитячого віку. Вперше подібну методику розробили під назвою «Тест світу» в 1940-х роках у Швеції. Базувалась вона на ідеях аналітичної психології Карла Юнга. «Тест світу» використовувався лише для діагностики, однак через деякий час він став основою для терапевтичної практики «Сендплей», яка в наш час широко застосовується по всьому світу. Такий тип арт-терапії дозволяє позбутись страхів та тривожності, підвищити комунікативні навички, поліпшити пам’ять та фантазію, а також розвинути дрібну моторику рук. Крім цього, метод може використовуватись психологом для виявлення прихованих проблем та патологій.

 

Обладнання для логопедії

Розвиток мовлення та дикції є важливим етапом в роботі з дітьми. Сьогодні для таких завдань використовується спеціальне обладнання. Наприклад, для розвитку м’язів губ і язика застосовуються різноманітні типи вібромасажерів, а для правильної постановки мовного дихання – спеціальні логопедичні флейти. Такі інструменти допомагають легко і швидко позбавитись дефектів дикції. Також можна використовувати спеціальні мікрофони, які допоможуть дитині чути власну мову і виправляти помилки. Для самого пацієнта це можна оформити як цікаву гру.

 

Придбайте необхідне обладнання в магазині Іnkluzia

Інтернет-магазин Іnkluzia пропонує широкий асортимент обладнання для реабілітації, лікувальної фізичної культури (ЛФК). Серед товарів можна знайти як професійні інструменти для медиків, так і повсякденні пристосування для звичайних користувачів. На вебсайті доступний докладний опис усіх товарів, а для отримання додаткової інформації ви можете зв’язатись з одним із менеджерів магазину.

Доставка товарів забезпечується компанією «Нова Пошта» по всій Україні. Обрати товар та оплатити його ви можете на сайті.

Купляйте товари для реабілітації та ЛФК в інтернет-магазині Іnkluzia. У нас найбільший вибір і найкраще обслуговування!

Вгору