Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Розвиваючі іграшки

Як правильно вибирати корисні і цікаві розвиваючі іграшки

Для дитини з народження світ сповнений відкриттів. Пізнавати і освоювати його малюки будуть кожен день під чуйним керівництвом люблячих батьків, які подбають про безпеку своїх дітей, їхнє здоров'я і благополуччя. Яким чином доросла людина навчає немовля в самому ранньому і ніжному віці? Тільки за допомогою своєї любові і розвиваючих іграшок. Саме розвиваючі іграшки для новонароджених малюків і підростаючих дітей сприяють пізнанню, сприйняттю світу і розвитку навичок. Вони легко справляються з поставленими завданнями і дають можливість батькам брати активну участь в навчанні дитини.

Дитячі навчальні іграшки – приступаємо до вибору

Взагалі, розвиваючими можна вважати абсолютно будь-які дитячі іграшки, які тільки можна купити сьогодні в Україні. Ляльки і плюшеві ведмедики, машинки та набори кубиків – кожна іграшка так чи інакше виконує навчальні функції. Під час зростання дитини, змінюються її потреби. Чуйно реагувати на них, виявляти інтереси, грамотно направляти невгамовну дитячу енергію і допитливість, залучати та утримувати увагу – для виконання цих завдань потрібні дійсно цікаві дитячі іграшки, якісні, функціональні, навчальні.

  • Як вибрати і купити найкращі варіанти серед неймовірного, різноманітного асортименту продукції, представленого сотнями виробників з різних країн світу?
  • Як зробити правильний вибір для хлопчиків і дівчаток за віком та інтересами серед океану барвистих пропозицій і модних новинок?
  • Як знайти для малюків заняття, які допоможуть їм розвиватися не тільки фізично, а й емоційно?

На всі ці питання є прості відповіді. Але будьте готові до того, що відповіді будуть дуже різними і все одно правильними. Іншими словами – відкриваючи колекцію розвиваючих іграшок для хлопчиків і дівчаток, новонароджених і дітей дошкільного віку, керуватися ми будемо першим правилом – навчальних іграшок не буває занадто багато. Щоб забезпечити дитині всебічний правильний розвиток і гарний настрій, оточуйте її цікавими і корисними іграшками з самого народження.

Основні категорії розвиваючих іграшок – що потрібно знати покупцям

Перш ніж почати розбиратися в видах розвиваючих іграшок та їхній класифікації за різними ознаками, розділимо їх умовно на три великі групи:

  1. Розвиваючі ігри для дітей, в ході гри з якими формуються навички спілкування, смисли, цілі та норми відносин з людьми. Це всілякі тварини і ляльки, а також набори для рольових ігор (лікарня, магазин, перукарня тощо). Взаємодія з ними направлена на формування особистісного розвитку дитини і її відношення до соціального оточення.
  2. Навчальні іграшки, які сприяють розумовому і інтелектуальному розвитку, розвивають логіку і моторику, стимулюють пізнання. У цю групу потрапляє найбільша кількість категорій розвиваючих іграшок – кубики, конструктори, пазли, мозаїки тощо.
  3. Іграшки, що формують фізичний розвиток дітей. В арсеналі іграшок дитини неодмінно повинні бути м'ячики, скакалки, кеглі, обручі та інші ігри, важливі для здоров'я малюка.

Тепер ми можемо перейти до розгляду окремих категорій розвиваючих іграшок, щоб ви могли вибрати і недорого замовити дітям кращі і найбільш потрібні варіанти.

  • Образні і сюжетні. Їхнє призначення – сприяти розвитку уяви малюка, формувати у нього комунікативні навички, образне мислення. До найбільш популярних іграшок, які можна за вигідними цінами купити в інтернет-магазині "Інклюзія", входять лялькові театри (пальчикові, наручні та інші тематичні комплекти ляльок). За допомогою цих наборів ви зможете разом з дитиною створювати дивовижні казкові світи, придумувати персонажам характери, складати для них неповторні історії, пригоди, моделювати різні ситуації.
  • Навчальні іграшки для розвитку дрібної моторики у дітей. У цю категорію потрапляють вироби, призначені для малюків до 1 року, а також для дітей 2-3 років. Спектр пропозицій, купити які можна порівняно недорого, величезний – від барвистих пірамідок, підвісок, розтяжок і ігрових килимків до лабіринтів, шнурівок і наборів будівельних блоків. Сюди потрапляють також кнопкові мозаїки, дошки-застібки, набори дерев'яних намистин, всілякі сортери, тематичні рамки-вкладиші та багато інших товарів.
  • Інтерактивні та музичні. Іграшки, які видають звуки, дуже подобаються дітям будь-якого віку і викликають у малюків бажання повторювати слова, фрази, інтонації і звуки. Музичні мобілі на ліжечко заспокоюють немовлят, музичні іграшки для дітей старших допоможуть навчити їх основам рахування, буквам і навіть базису іноземних мов.
  • Конструктори. Дана категорія абсолютно унікальна, адже товари в ній мають напрочуд гармонійний баланс між принесеною дитині користю і задоволенням, яке вона отримує від гри. Рішення купити конструктор хлопчикові чи дівчинці – абсолютно безпрограшне. Завдяки неймовірній різноманітності тематик, форм, кольорів, кількості деталей і складності збирання ви завжди зможете замовити оптимальний набір. Головні переваги конструкторів – це дуже ефективний розвиток просторового і логічного мислення, уяви і короткочасної пам'яті. Додатковими "бонусами" стає правильне сприйняття відповідностей квітів і форм, координація рухів, "вправи" на уважність і посидючість. Дітям від 2 років пропонують конструктори з великими яскравими деталями, здатними зацікавити і захопити малюків.
  • Соціально-комунікативні. Мета подібних іграшок – формування у дитини 3-4 років емоційного базису, комунікативного розвитку, вміння співпереживати, відчувати зв'язку з сім'єю і суспільством. Сюжетно-рольові іграшки, які використовуються для досягнення цієї мети, можна недорого купити в інтернет-магазині "Інклюзія". Важко переоцінити їхнє значення для дітей. Саме ці ігри в усьому їхньому різноманітті сприяють психологічній гармонії в розвитку малюка, створюють передумови до майбутнього навчання, допомагають успішно адаптуватися в колективах.
  • Настільні. Дана категорія розвиваючих ігор для дітей вчить малюків визначати і розпізнавати предмети, тварин, персонажів, професії. Старшим дітям (від 5 років) краще замовити розвиваючі настільні ігри з урахуванням індивідуальних інтересів і навичок. Це можуть бути звичні лото і доміно або ж ігри-стратегії (з секретними місіями і неймовірними пригодами персонажів), в які посидюча дитина зможе грати годинами безперервно. Настільні ігри здатні збагатити словниковий запас дітей, стимулювати розвиток мови і пам'яті, логічне і абстрактне мислення, розвивати найрізноманітніші навички.

Як вибрати і купити найкращі розвиваючі іграшки для дитини – практичні поради

Індивідуальний підхід до вибору навчальних ігор для дітей базується в тому числі і на гендерній приналежності, хоча сьогодні хлопчики з тим же успіхом, що й дівчатка влаштовують чайні церемонії для ляльок і звіряток, а маленькі леді захоплено грають з гаражами і наборами машинок. Якщо перед вами стоїть завдання купити розвиваючу іграшку як подарунок для дитини, про характер і захоплення якої вам мало що відомо, орієнтуйтеся на вік. Кілька перевірених рекомендацій і порад нижче точно виявляться для вас корисними.

  1. Будь-яка навчальна іграшка щонайперше повинна бути безпечною. Ця вимога стосується як відповідності віковій категорії, так і матеріалів. Купити подарунок краще у того продавця, який торгує сертифікованими товарами.
  2. Іграшка для дитини молодшого віку не повинна її налякати. Будьте обережнішими з придбанням монстрів і чудовиськ, а також негативних персонажів з казок і мультфільмів. Не слід також брати в подарунок "мутантів" – тварин з неприродними кольорами, які не зустрічаються в в звичайному житті.
  3. Перш ніж замовляти музичні розвиваючі іграшки, постарайтеся дізнатися, які мелодії і звуки вони видають, чи присутня можливість регулювання гучності звуку. Граничний рівень звучання не повинен перевищувати 65 децибел.
  4. Психологи не рекомендують купувати малюкам вироби з поєднанням червоного і чорного кольору, оскільки вони можуть негативно впливати на психіку дуже чутливих діток.
  5. Для дитини до 1 року будуть актуальними практично будь-які розвиваючі пищалки, брязкальця, ігрові килимки та центри, що сприяють розвитку звукового, тактильного і колірного сприйняття.
  6. Для дітей старшого віку (2-3 роки) можна придбати навчальні іграшки, спрямовані на розвиток наочно-образного і логічного мислення – кубики з картинками, пірамідки, сортери, м'які книжки з різними фактурами сторінок тощо.
  7. Малюкам у віці 4-5 років рекомендовані вироби для розвитку творчості та сюжетні ігри. Конструктори – прекрасний варіант, що розвиває крім усього іншого і моторні навички.

Приємного вибору, і нехай ваші подарунки завжди дарують малюкам чудовий настрій і яскраві позитивні емоції.

Вгору