Кількість
|
Вартість
|
||
|
Настільні ігри: переваги і тонкощі вибору
Ще з давніх-давен настільні ігри мають величезний попит у споживачів. А все тому, що вони не тільки сприяють активному проведенню дозвілля всіх членів сім’ї, але й розвивають всілякі навички у дітей різних вікових груп. Адже, зазвичай, будь-яка дитяча настільна гра — це практична головоломка, для вирішення якої необхідно застосувати логіку і стратегічне мислення. Подібна розвага цінна ще й тим, що, на відміну від комп’ютерних «бродилок», вона дозволяє не тільки весело провести час, але й наживо поспілкуватися з рідними та друзями. Тому не дивно, що сьогодні вибір такої продукції на сучасному ринку, і в інтернет-магазині Inkluzia в тому числі, настільки великий, що тут можна знайти цікаві версії на будь-який смак і гаманець: від спортивних і карткових до логічних і розвиваючих наборів для хлопчиків і дівчаток від року до 13-14 років. При цьому купити їх можна як оптом, так і в роздріб з доставкою в Київ, Харків та в інші куточки України.
Дитячі настільні ігри: особливості сучасних наборів для дітей до 4 років
Безумовно, настільні ігри здатні «оживити» будь-які дружні або сімейні посиденьки, тому сьогодні вони все більше користується популярністю серед дорослих. Однак найцікавіші подібні ігрові комплекти все-таки дітям різного віку. Але не варто забувати, що у кожної вікової категорії свої вподобання.
Так, наприклад, для малюків у віці до 4 років найбільш популярними в категорії настільних ігор є пазли, картки з картинками і сортери. Їхня практична цінність полягає в тому, що вони одночасно розвивають дрібну моторику у дитини і закладають у неї основи логічних навичок. Саме тому сьогодні у кожного малюка в його численному арсеналі іграшок знайдеться хоча б одна подібна забава.
Бажаєте впустити в світ інтелектуальних розваг наймолодших гравців? Тоді замовте у нас для своєї дитини цікаву настільну гру. А щоб ця іграшка викликала у малюка інтерес якомога довше, змушуючи його повертатися до неї знову і знову, вона повинна відповідати декільком вимогам:
- всі її елементи повинні бути яскравими. Тільки в цьому випадку вони будуть привертати увагу дитини, спонукати її до дії;
- «розвивалки» повинні відповідати віковим особливостям дитини. Завдяки цьому перед нею не виникне непосильних завдань;
- всі деталі гри повинні бути виконані з гіпоалергенних матеріалів, щоб не завдати шкоди здоров’ю малюка.
В інтернет-магазині «Інклюзія» дитячі настільні ігри для цієї вікової категорії представлені у величезному достатку, а значить, вам буде зовсім нескладно відшукати саме той ігровий набір, який не просто послужить найкращою розвагою для вашого малюка, але й закладе основи його інтелектуального розвитку.
Дитячі настільні ігри: що полюбляють школярі?
Педагоги і психологи одностайно заявляють, що діти у віці 7-14 років краще засвоюють навчальний матеріал, поданий в ігровій формі. Для цих цілей чудово підійдуть дитячі настільні ігри інтелектуального характеру.
Їхня головна особливість полягає в тому, що вони не тільки вдосконалюють знання дітей, а й спонукають їх проявляти логічне мислення і кмітливість. Що у свою чергу вчить школярів проводити швидкі математичні розрахунки і вирішувати складні рівняння і задачі. Однією з таких стратегічних ігор, яку не відмовиться мати у своїй колекції як семирічна дитина, так і підліток, є «Монополія». З нею прищепити дітям любов до математики не складе особливих зусиль.
Поряд з інтелектуальними настільними іграми хлопчикам і дівчаткам шкільного віку також будуть корисними розвиваючі набори на складання слів. Вони цінні тим, що розширюють словниковий запас і розвивають мовні здібності у дітей цієї вікової групи. Шукаєте якісні настільні ігри для школярів? В такому випадку неодмінно відвідайте сайт inkluzia.com.ua. Адже вся продукція, представлена в нашому каталозі, – сертифікована, а значить, може похвалитися високою якістю. Підтвердження тому – численні схвальні відгуки наших клієнтів.
Дитячі настільні ігри: їхні незаперечні переваги
З’явившись на Близькому Сході ще п’ять з половиною тисяч років тому, дитячі настільні ігри і сьогодні не втрачають свою популярність. І немає в цьому нічого дивного. Адже вони мають безліч беззаперечних плюсів. А саме:
- подібні забави безпечні для дітей. На відміну від комп’ютерних розваг, які так полюбилися дітлахам, настільні ігри не псують зору і не руйнують їхню нервову систему;
- вони вносять неймовірне розмаїття в дитяче дозвілля. Адже, погодьтеся, значно цікавіше проводити час за захопливою настільною грою, ніж просиджувати годинами в будинку, не знаючи, чим себе зайняти. Тим більше що в деякі види ігор малюк зможе грати самостійно. Якщо ж юний гравець один не справляться, йому завжди зможе допомогти хтось із батьків;
- всі сучасні настільні ігри, навіть ті, які розраховані на дворічних малят, несуть як розважальну, так і розвиваючу функцію. Зокрема вони тренують увагу, пам’ять, логічне мислення, кмітливість і навіть швидкість реакції, а також прищеплюють посидючість і терплячість;
- ще одна не менш важлива перевага настільних ігор – компактність і мобільність. Збираєтеся на природу або їдете на вихідні за місто? Не забудьте прихопити з собою дитячий ігровий набір, який не дозволить нудьгувати вашому чаду.
Крім того, що настільні ігри ідеально підходять для щоденного проведення дозвілля дитини, вони прекрасно можуть використовуватися під час дитячих свят. Адже з їхньою допомогою вдається заспокоїти малюків після гучних рухливих ігор.
Дитячі настільні ігри: всі тонкощі вибору
Щоб купити хорошу настільну гру для дитини, яка не буде припадати пилом на полиці, варто звернути увагу на наступні параметри вибору:
- вікові особливості. Пам’ятайте, що розумний вибір ігрового набору повинен ґрунтуватися на необхідності вироблення у малюка чергової навички, яка відповідатиме його віковим змінам. Так, вивчення кольорів, геометричних фігур і рахунки за допомогою настільних ігор — актуальні для дошкільнят. Тоді як дорослішим дітям підійдуть ігрові набори, розраховані на розвиток мислення, уяви, просторового сприйняття, а також комунікативних навичок;
- тип гри. Всі дитячі настільні ігри, представлені на сучасному ринку, умовно класифікуються на кілька категорій. Це спортивні, карткові, логічні і розвиваючі. Визначившись з категорією ігрового набору, буде значно простіше вибрати з величезного видового різноманіття пропозицій;
- матеріал виготовлення. Незалежно від того, яка сировина використовується в процесі виробництва настільної гри – пластик, дерево, картон або метал – вона повинна бути стійкою до зносу і безпечною для дітей.
І на завершення: вибираючи дитячу настільну гру, не забудьте звернути увагу на її ціну. Звичайно ж, вона залежить від кількості деталей, що входять в її комплектацію, проте якісно виконана і детально продумана, вона не може коштувати дешево.