Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Авторські навчальні методики

Авторські навчальні методики

 

Навчання дітей – надзвичайно важливий процес. Тисячоліттями люди створювали різноманітні педагогічні системи, щоби упевнитись, що підростаюче покоління отримає правильне виховання та хорошу освіту. Батьки намагаються розпочати навчання дітей якомога раніше, для того щоб забезпечити їм щасливе майбутнє життя. В сучасному світі для раннього розвитку широко використовуються різноманітні авторські навчальні методики.

Одною з головних переваг методів раннього розвитку є те, що для дитини таке навчання виглядає як цікава гра. Таким чином, з’являється можливість прищепити їй необхідні знання та навички, уникнувши при цьому стресу, пов’язаного зі стандартними методами навчання.

Інвентар для сучасних методик навчання можна придбати в інтернет-магазині Inkluzia.

 

Асортимент товарів

Inkluzia пропонує вам придбати матеріали для таких навчальних методик:

  • Глена Домана;
  • Кандибура;
  • Монтессорі;
  • Нікітіних;
  • Нумікон;
  • Newmero.

Набори виготовлені з якісних та екологічних матеріалів.

 

Методики Глена Домана

В 1940-х роках молодий фізіотерапевт Глен Доман розпочав дослідження дитячого мозку. Результатом його роботи стало створення методу реабілітації для дітей з ментальними розладами. В подальшому методики стали використовувати і для розвитку здорових дітей.

Однією з особливостей методу Домана є раннє навчання математиці та читанню. Воно починається ще з першого року життя дитини. Метод полягає в демонстрації дитині спеціальних навчальних карток. Показують їх на короткий період часу, але багато разів на день. Навчання читанню за такою системою базується на принципі сприйняття слова повністю, замість складання його з окремих букв. Навчання за методиками Домана широко застосовується по всьому світу. Крім цього, вчений заснував Інститути досягнення потенціалу людини – організацію, яка активно займається роботою з дітьми за його методом.

 

Методика Кандибура

Георгій Романович Кандибур – відомий український психолог та педагог. Його навчальний метод призначений для дітей дошкільного віку. Справа в тому, що до трьох років відбувається найактивніший розвиток мозку. Створюється безліч нейронних зв’язків, відбувається мієлінізація пірамідального шляху спинного мозку. Знання та навички засвоюються в цей період значно краще, ніж у старшому віці. Будь-яка мова, яку дитина почне активно вивчати до трьох років, буде сприйматись нею як рідна.

Найбільшою проблемою навчання в такому віці є те, що учням важко всидіти на місці і вони інстинктивно стараються пізнавати світ через дії. Саме тому, Кандибур пропонує методику навчання дітей в ігровій формі. Набори представляють собою магніти зі словами, пазли та інші форми розвиваючих іграшок.

 

Педагогіка Монтессорі

Метод Марії Монтессорі базується на ідеях гуманістичної педагогіки. Основними його принципами є свобода дитини у встановлених рамках та її самостійність, які призводять до природнього фізичного, інтелектуального та соціального розвитку.

Заняття за цією системою відбуваються в спеціальному підготовленому середовищі, за участю відповідно навченого педагога. Для занять набираються групи учнів різного віку (зазвичай від трьох до шести років). При цьому під час уроку їм надається максимально можлива свобода.

Проводити заняття за системою Монтессорі можна як в спеціальних навчальних закладах, так і вдома, за допомогою відповідних матеріалів.

 

Система Нікітіних

Педагоги Борис і Єлена Нікітіни розробили власну систему виховання дітей. Базується вона на чотирьох основних принципах:

  • Баланс між надмірною увагою до дитини та ігноруванням її;
  • Свобода дитини займатись цікавою їй на даний момент справою;
  • Легкість та природність в оточенні (комфортний одяг, зручні предмети вжитку, часті прогулянки);
  • Інтерес батьків до занять дитини та безпосередня учать у них.

При вихованні дітей за методикою Нікітіних, важливо використовувати спеціальні навчальні ігри, створені авторами системи.

 

Методика Нумікон

«Нумікон» - спеціальна навчальна гра для розвитку математичних здібностей. Розроблена вона була в 90-х роках ХХ століття в Англії. Методика широко застосовується для роботи з дітьми дошкільного віку. Також її часто використовують для розвитку математичних здібностей у людей з особливими потребами. «Нумікон» показує дуже хороші результати при роботі з пацієнтами із синдромом Дауна.

Окрім арифметичних здібностей, гра також допомагає розвинути логічне мислення, мову, фантазію, креативність та дрібну моторику.

 

Математичні пластинки Newmero

 

Іще один сучасний метод розвитку математичних здібностей дитини – гра Newmero. Складається вона зі спеціальних пластинок з номерами та виступами для рахування. Методика демонструє дітям арифметику наочно. Також беззаперечним плюсом є те, що сприймати виступи можна як візуально, так і на дотик.

 

Нова Українська Школа

Однією з організацій, що широко застосовують авторські навчальні методики в своїй діяльності є Нова Українська Школа (НУШ). Вона пропонує новий погляд на середню освіту і надає цікаве та якісне навчання. Крім цього, НУШ підтримує метод інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами. Купити матеріали, що використовуються під час освіти в Новій Українській Школі ви також можете в магазині Inkluzia.

 

Найякісніші матеріали для навчальних систем

Інтернет магазин Inkluzia пропонує вам придбати навчальні ігри та матеріали для педагогічних систем найвищої якості. Ми пропонуємо вам легкість у виборі товару й оплаті та доставку в будь-яке місто України з компанією «Нова пошта». У разі виникнення додаткових питань, ви можете звернутись до нас за одним із номерів телефонів, вказаних у контактній інформації.

Вгору