Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Соціальна адаптація

Соціальна адаптація

 

Першочерговою задачею під час роботи з людьми з особливими потребами є допомога в їх пристосуванні до повсякденного життя. Дії, які для здорової людини є настільки простими, що вона їх навіть не помічає, можуть становити надзвичайно важку задачу для осіб з інвалідністю. Саме тому таким людям необхідне спеціальне устаткування, яке допомагає їм в повсякденному житті, роботі та соціальній адаптації. Придбати його ви можете в інтернет-магазині Inkluzia.

 

Товари для усіх сфер життя

Магазин пропонує вам придбати різноманітні пристосування, які можуть допомогти людям з обмеженими можливостями у багатьох повсякденних справах. В асортименті можна знайти наступні позиції:

  • Засоби особистої гігієни;
  • Спеціальні предмети вжитку для побутової адаптації;
  • Товари для хобі;
  • Функціональні механізми;
  • Ролатори та ходунці;
  • Інвалідні візки та аксесуари для них;
  • Милиці та тростини;
  • Рампи, пандуси та підйомники.

Усі товари виготовлені за міжнародними стандартами з найякісніших матеріалів.

 

Засоби особистої гігієни

Дуже часто людям з обмеженими можливостями важко виконувати дії, пов’язані з особистою гігієною. Так, їм можуть бути необхідні спеціальні сидіння для душу та туалету. Крім цього, може бути потрібен спеціальний захист для пошкоджених кінцівок під час водних процедур.

 

Предмети для соціально-побутової адаптації

Користування звичайними предметами побуту може бути надзвичайно важким для осіб з фізичними розладами. Саме тому для них виготовляються спеціальні предмети вжитку. Для прикладу можна придбати ребристі чашки, які легко втримати, спеціальні вилки та ложки.

Крім цього, пропонуються також прилади для виконання різноманітних операцій, наприклад, пристрої для застібання ґудзиків та відкривання пляшок.

 

Товари для хобі та творчості

Творча діяльність є дуже важливою для людини. Вона допомагає покращити психологічний стан, уникнути депресій та відчути себе реалізованим. Однак, особам з інвалідністю може бути важко займатися нею. Тому для них створені спеціальні насадки на ручки та олівці, які полегшують тримання.

Крім цього, існують спеціальні ножиці, якими легше користуватись, аніж стандартними.

 

Засоби для руху

Окремою категорією товарів для соціальної адаптації є пристрої, які допомагають рухатись. Так, для людей, які мають проблеми з самостійним пересуванням, необхідні інвалідні візки, тростини або милиці. Також, людям з розладами опорно-рухового апарату можуть знадобитись роллатори чи ходунці.

Для осіб з ускладненнями руху верхніх кінцівок існують спеціальні функціональні ортези. Вони підтримують руки в необхідному положенні і допомагають з рухом.

 

Створення комфортного середовища

Іще одним важливим етапом соціально-побутової адаптації людей з особливими потребами є облаштування комфортного для них середовища. Найчастіша проблема, яка виникає – це підйом сходами. Тому в місці, де проживає особа з інвалідністю, необхідно облаштувати рампи та підйомники, які допоможуть їй пересуватись. Також існують спеціальні переносні пандуси, що допоможуть у подоланні сходів та бордюрів поза межами помешкання.

 

Купляйте найякісніше устаткування

Інтернет-магазин Inkluzia пропонує придбати найкращі товари для соціальної адаптації. Вони допоможуть людям з особливими потребами призвичаїтися до повсякденного життя. На вебсайті ви можете переглянути асортимент та прочитати детальні описи усієї продукції. У нас доступна доставка в будь-які міста України, а також зручна безготівкова оплата на сайті. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви завжди можете зв’язатись з нашими менеджерами по телефону.

Вгору