Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Навчально-методичні засоби для НУШ

Навчально-методичні засоби для НУШ

 

Нова українська школа – це реформа, запропонована Міністерством Освіти і Науки України. Вона передбачає плавний (розтягнутий на роки) перехід до нових засобів навчання. Ключовою ідеєю НУШ є використання в освітньому процесі інформаційно-комунікаційних технологій. Це дозволить не лише забезпечити навчальну програму, яка відповідає сучасним потребам, а й створити для учнів середовище, в якому вони зможуть навчатись із задоволенням.

Нова українська школа ставить перед собою мету надати дітям компетенцію в усіх необхідних сферах життя, підтримати їхні творчі здібності та навчити заробляти гроші. Вона прагне виховати кожного учня як особистість, патріота та іноватора.

Придбати навчально-методичні засоби для НУШ ви можете в інтернет-магазині Inkluzia.

 

Головні ідеї НУШ

Реформа середньої освіти має на меті кардинально змінити школу. Одним з основних принципів НУШ є «навчання через діяльність». Він означає, що в Новій українській школі учні більше часу приділятимуть практичним заняттям, аніж засвоєнню інформації на лекціях чи з підручників.

Другим важливим принципом є збільшення кількості вільного часу для школярів. Так, засоби навчання для 1-го класу НУШ створені таким чином, щоб уся необхідна робота була зроблена під час занять, і учні не мали необхідності виконувати домашні завдання. Для учнів наступних класів домашня робота передбачена, однак лімітована. Другокласники мають витрачати на неї не більше 45 хвилин, учні третіх класів – не більше 70 хв, а учні четвертих – не більше ніж півтори години.

 

Нові компетенції школяра

Засоби навчання для НУШ передбачають, що учень отримає компетенцію в наступних сферах:

 • Досконале володіння українською мовою;
 • Володіння рідною (якщо вона не є українською) та іноземними мовами;
 • Розуміння математики, природничих та технічних наук;
 • Вільне орієнтування в політичній, екологічній, культурній та соціологічній сферах;
 • Розуміння IT-сфери;
 • Фінансова грамотність та базові знання підприємницької діяльності;
 • Уміння навчатись.

Надаючи школярам знання в цих галузях, планується виховати із них суспільно-свідомих, психічно-стабільних громадян та майбутніх спеціалістів.

 

Система оцінювання в НУШ

Навчальні методи Нової української школи передбачають повне скасування оцінювання для учнів перших двох класів. Надалі учні отримують оцінки, однак вчителі не мають права оголошувати їх публічно. Учні будуть дізнаватись свої бали в індивідуальному порядку. Табелі у молодшій школі були замінені на «Свідоцтва досягнень учня». Вони мають чотири варіанти оцінок:

 • «Має значні успіхи»;
 • «Демонструє помітний прогрес»;
 • «Досягає результатів за допомогою вчителя»;
 • «Потребує значної уваги і допомоги».

При цьому, оцінки виставляються не за виконання конкретних задач та нормативів, а за загальне розуміння учнем головних принципів предмету.

 

Інклюзивне навчання в НУШ

Однією з ідей реформи є запровадження можливості інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами. Міністерство Освіти і Науки України розробило велику кількість спеціальних навчальних програм для учнів з різними типами розладів. При цьому програми спеціально підлаштовуються і коригуються під кожного учня, за безпосередньої участі вчителя.

На офіційному вебсайті Нової української школи розміщено багато корисної інформації для батьків і вчителів, яка допоможе якнайкраще організувати інклюзивне навчання у школі і вдома. В додаток до навчальної програми, для дітей з особливими потребами також організовуються спеціальні корекційно-розвиткові заняття. Їх план розробляється індивідуально згідно результатів медичних обстежень, які дитина проходить на початку навчання.

 

Де купити матеріали для НУШ

Придбати навчально-методичне забезпечення для НУШ ви можете в інтернет-магазині Inkluzia. Тут ви знайдете широкий асортимент товарів для усіх сфер навчання в Новій українській школі. Крім цього, є можливість придбати спеціальні засоби для інклюзивного навчання в НУШ. Доставка організовується компанією «Нова пошта» в будь-які міста України. Оплатити товар можна напряму на вебсайті.

Вгору