Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Бігові доріжки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бігові доріжки для дому та спортзалу - тонкощі правильного вибору

Біг вважається найпростішим видом кардіотренувань, але одночасно і найефективнішим. Заняття бігом вдома дозволяють вести здоровий спосіб життя тим людям, які не мають часу або можливості виходити на пробіжки в парки або на стадіони. Бігова доріжка дозволяє нам не думати про залежність від обставин або погодних умов. Цей затребуваний кардіотренажер, купити який в Києві, Харкові та інших містах України можна порівняно недорого, дає можливість вдома, самостійно обираючи інтенсивність і тривалість тренування, опрацьовувати основні групи м'язів і порівняно легко позбавлятися від зайвих кілограмів і жирових відкладень.

Місце для тренувань можна знайти практично в кожній квартирі, а ціновий діапазон виробів досить широкий, щоб з будь-яким бюджетом можна було відшукати оптимальний пристрій для себе.

Купити бігову доріжку для дому - переваги рішення для кожного члена сім'ї

Представлені на сторінках інтернет-магазину "Інклюзія" бігові тренажери для дому та фітнес-центрів відрізняються габаритами, функціоналом, вагою, ціною тощо. При цьому кожен з тренажерів готовий стати ефективним інструментом і незамінним спортивним знаряддям для свого власника. Бігова доріжка - один з кращих інструментів реабілітації після перенесених хвороб або операцій, коли людина потребує поступового відновлення. Продумані тренування відмінно тонізують, наповнюють життєвими силами і допомагають розслабитися після багатогодинних навантажень одноманітних робочих днів.

Якщо не сприймати назву "бігова" строго в буквальному сенсі та не намагатися побити існуючі рекорди за швидкістю бігу, можна виявити, що навіть піші прогулянки в комфортному режимі чудово зміцнюють тіло та ефективно допомагають спалювати жир. Тим більше що людям, які не звикли щодня займатися, надмірно інтенсивні спортивні навантаження протипоказані. Для літніх людей, особливо які мають ті чи інші проблеми зі зв'язками, колінними суглобами або інші хвороби ніг, навантаження теж слід обмежити до мінімального.

Особливості, плюси та мінуси різних видів бігових доріжок

Вибрати комфортний, надійний, оптимальний за функціями і вартості кардіотренажер в Дніпрі, Одесі чи Києві - завдання неважке, якщо ви орієнтуєтеся в їхніх видах та особливостях. Досить вивчити характеристики агрегату і зіставити власні вимоги зі списком можливостей, достоїнств і переваг кожної моделі.

Класифікуються бігові доріжки за принципом роботи на три основні види:

  1. Механічні. Проста конструкція та демократична ціна. Обертання бігового полотна відбувається завдяки роботі ніг користувача. З одного боку це дуже зручно, тому що виключена можливість випадково влаштувати собі небажаний спринт. Така бігова доріжка має ще один плюс - вона автономна і не залежить від електроживлення, тому використовувати її можна абсолютно в будь-якому місці, хоч в будинку, хоч на дачі. Але істотним мінусом механічних моделей залишається відсутність амортизації, що змушує стрічку рухатися ривками і створює небажане навантаження на суглоби.
  2. Магнітні. У них стрічка бігового полотна рухається плавно і рівномірно. Магнітні бігові тренажери не потребують підзарядки та теж прекрасно можуть вписатися як у квартиру, так і на веранду вашого котеджу або на дачну ділянку. Але тут є та сама проблема, що і у механічних, - це відсутність амортизації, тому людям, які мають проблеми з суглобами, краще звернути свою увагу на електричні моделі. Плавний рух ковзання робочої стрічки досягається завдяки спеціальному приводу.
  3. Електричні. Це "розумна" і просунута категорія. Функціонує електрична бігова доріжка завдяки електродвигуну, що визначає швидкість руху, а комп'ютер забезпечує "надздібності" тренажера: змінює кут нахилу доріжки, дозволяє встановлювати різноманітні програми та режими занять. Електричні моделі - оптимальний варіант як для просунутих користувачів, які звикли до навантажень, так і для тих, хто стане на стрічку вперше. Особливо ефективні вони для реабілітації людей, яким потрібно ходити для відновлення здоров'я опорно-рухового апарату. Мінуси в електричних доріжок теж є, серед них можна виділити досить значні розміри, істотну вагу, високу вартість і обов'язкову прив'язку до джерела електроживлення.

Розв'язання питання, яка бігова доріжка краща, носить суто індивідуальний характер. У кожної моделі знайдуться свої адепти та противники. Головне, що слід пам'ятати, - тренажер потрібно вибирати не за принципом: дорожче - значить краще, а з урахуванням функціоналу та відповідності експлуатаційних характеристик виробу індивідуальним вимогам користувача.

За якими критеріями потрібно вибирати бігову доріжку

При знайомстві з популярними моделями тренажерів для бігу на сторінках каталогу інтернет-магазину "Інклюзія" зверніть увагу на такі критерії вибору:

  1. Тип роботи. Йдеться про вибір типу обладнання, про особливості яких (механіка, магніти, електрика) було розказано вище.
  2. Габарити виробу, його вага. Перед замовленням слід визначитися з місцем для обладнання і виміряти його площу. У цьому питанні складані моделі мають великі переваги, хоча їх габарити теж можуть істотно відрізнятися. Вага має принципове значення, якщо пристрій періодично доведеться переміщати або транспортувати.
  3. Поручні та дисплей. Поручні або підлокітники з перекладинами - ці елементи створені не тільки заради зручності, але, щонайперше, для безпеки експлуатації. Літнім людям, дітям і тим, хто проходить реабілітацію, не рекомендується використовувати бігові доріжки без поручнів. Користь і комфорт, які принесе вам дисплей, будуть залежати від функціонала доріжки і її типу.
  4. Розмір полотна. Сьогодні на ринку кардіотренажерів не бракує вибору та можна знайти в продажу моделі з довжиною полотна від 90 до 160 см. Сам вибір нескладний - чим вища людина, тим ширшим буде її крок. Універсальним варіантом вважається довжина стрічки 130 см. Людям невисоким за зростом цілком можна вибрати коротші доріжки. Ширина бігової стрічки варіюється від 32 до 60 см. На вибір конкретної моделі буде впливати комплекція людини, великому спортсмену буде комфортно тренуватися в обмеженому просторі. Що стосується товщини, цей критерій визначається інтенсивністю тренувань - для ходьби в помірному темпі цілком достатньо 2 см, а для тривалих бігових тренувань знадобиться варіант завтовшки понад 2 см та більш зносостійкий.
  5. Амортизаційні властивості. Гарна амортизація - це величезна перевага електричних варіантів. Хоча їх ціна може виявитися в кілька разів вищою, ніж у простих аналогів, але здоров'я і безпека однозначно того варті. Бігову доріжку купують, щоб зміцнювати організм і ні в якому разі не створювати для нього додаткових загроз.
  6. Рівень шуму. Якщо бігова доріжка куплена для тренажерного залу, показники шуму не мають принципового значення, мало хто буде фокусуватися на них. Однак щодо тренажерів для дому - справа зовсім інша. Механічні моделі вважаються найбільш гучними, а електричні практично не створюють шумових перешкод, працюючи майже беззвучно. Втім, багато що залежить від конкретних характеристик кожного тренажера, цілком можливо, що якісна фірмова механічна доріжка від відомого бренду за рівнем шуму виявиться тихішою за бюджетну електричну від “безіменної” китайської торгової марки.
  7. Потужність двигуна. Якщо тренажер використовується для ходьби або бігу підтюпцем, рух полотна в максимальному темпі вам не знадобиться, тому купити для дому виріб з найпотужнішим мотором - означає викинути на вітер немалу суму. Для аматорських занять цілком можна недорого купити варіант, в якому пікова потужність мотора не перевищить дві кінські сили або навіть півтори.

Зверніть увагу також на параметри безпеки, особливо якщо в будинку є діти. Добре, якщо конструкція буде забезпечена стопером.

Додатковий функціонал бігових доріжок

Більшість сучасних моделей обладнані комп'ютером, в якому, крім можливості зміни швидкості і кута нахилу полотна, є безліч інших корисних функцій. Стабільно високим попитом на ринку кардіотренажерів користуються бігові доріжки, здатні виміряти пульс і тиск спортсмена за допомогою датчиків розташованих на важелях, а також підрахувати витрату калорій. Величезною перевагою в процесі експлуатації виявляється наявність різноманітних тренувальних програм, кілька рівнів інтенсивності навантаження, наявність звукової системи з динаміками і можливістю підключення MP3 плеєра, бездротового підключення до електронних гаджетів через Bluetooth з можливістю виводити на дисплей пристрою параметри тренувань і зберігати дані в особистому профілі.

Таким чином, напрошується висновок, що оптимальна бігова доріжка - це аж ніяк не найдорожча, потужна і напхана додатковим функціоналом модель, а саме та, яка відповідає потребам і бажанням конкретної людини. Перед купівлею обов'язково детально ознайомтеся з усіма характеристиками, уважно розгляньте тренажер, а при можливості навіть протестуйте.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору