Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Сб 09:00-21:00

Нд - вихідний

В інший час сайт працює автономно!

0
Мій кошик

Документ-камери

Документ-камери – можливості і переваги інноваційного обладнання для школи

Освітні процеси в сучасних навчальних закладах вже неможливо уявити без комплектів спеціального обладнання – презентаційної техніки. Проєктор, інтерактивна дошка, а також документ-камера для школи дозволяють зробити уроки наочними і інтерактивними. Сфера застосування документ-камери, купити яку в інтернет-магазині inkluzia.com.ua можна за вигідними конкурентними цінами, дуже широка:

 • демонстрація дослідів на уроках фізики і хімії;
 • перегляд документів, карт, гравюр на уроках історії;
 • перегляд збільшених об'єктів з мікроскопа на біології;
 • демонстрація ілюстрацій, малюнків і текстів на літературі тощо.

Замість того, щоб передавати по рядах зображення (з журналу, газети, рідкісної книги), потрібно лише покласти їх під документ-камеру, щоб вся аудиторія могла побачити. Будь-які об'єкти, в тому числі і тривимірні, можна передавати на екран, зберігати в пам'яті, редагувати і відображати. Гаджет підключається до проєктора, телевізора чи комп'ютера і з легкістю замінює відразу декілька видів обладнання – кодоскоп, сканер і відеокамеру.

Щоб вибрати і купити найкраще обладнання, необхідно ознайомитися з його видами, технічними характеристиками і порівняти можливості техніки з індивідуальними вимогами і нюансами експлуатації.

Види документ-камер та їхні особливості

Існують три категорії обладнання – портативні, стаціонарні і стельові.

 1. Портативні. Компактні, легкі і і прості у використанні моделі ідеально підходять для організації ефективного навчального процесу в школах. На сторінках нашого каталогу ви побачите чимало саме таких варіантів, що не перевищують за вагою 5 кг. Виготовляється обладнання з ударостійких матеріалів, що забезпечує його безпечне транспортування і використання. При своїх компактних розмірах портативна документ-камера може мати прекрасні технічні характеристики (матриця 2592 × 1944, безліч форматів зображень, автоматичний фокус, швидкість сканування 1 сек., функція запису відео, сенсор HD CMOS, вбудоване LED підсвічування).
 2. Стаціонарні документ-камери. Габаритні і важкі (до 15 кг) екземпляри мають вищу роздільну здатність і розширений функціонал.
 3. Стельові документ-камери. Непомітне обладнання, яке встановлюється на рівні стелі, як проєктор, або вбудовується в підвісну стелю.

Штатив док-камери буває механічним або гнучким, обидва варіанти дозволяють досить точно націлювати "вічко", але гнучкий трохи зручніший. Презентаційна техніка може мати не тільки USB-вихід для підключення до комп'ютера, але і VGA / TV / DVI конектори для з'єднання з проєктором або телевізором. Ключовою характеристикою обладнання є також якісне збільшення зображення. У портативних моделях максимальний розмір сканування, зазвичай, – це формат А3.

Основні переваги камери для документів

Документ-камера широко застосовується в навчальних процесах, істотно спрощуючи для викладача роботу з аудиторією. Перелічимо основні її плюси, які демонструють, чому купити камеру для документів – вигідне і доцільне рішення.

 1. За допомогою обладнання можна відображати не тільки документи і слайди, але також практично будь-які предмети.
 2. Може застосовуватися також для віддаленого навчання і проведення конференцій, оскільки передача даних проходить в режимі реального часу.
 3. Техніка для презентацій "оживляє" навчальний процес, підтримуючи інтерес учнів та їхню увагу до досліджуваних предметів. Уроки стають більш наочними і переконливими, а значить, ефективними.
 4. документ-камера для школи служить і для налагодження зворотного зв'язку між викладачем і учнями. Аналіз контрольних робіт і розбір домашніх завдань може відбуватися на екрані з коментарями вчителя, весь клас одночасно може брати участь в процесі.
 5. Навчальний процес стає інтерактивним, завдяки можливостям гнучкого і оперативного реагування на ситуацію, наприклад, відображення на екрані намальованих від руки схем або формул.
 6. Економить час вчителя під час проведення уроку і в процесі підготовки до нього. Будь-які тексти, схеми та графіки, накреслені на аркуші, стають наочними посібниками, доступними для загального перегляду. Зникає необхідність в складних посібниках і габаритних настінних плакатах.

Інноваційне обладнання є ефективним засобом залучення дітей у творчі процеси на уроках. Док-камера дозволяє подавати матеріали більш дохідливо, надійно закріплювати знання, вирішувати завдання проблемного навчання, спрощувати контроль знань учнів. Використання сучасних комп'ютерних технологій в навчанні дає можливість створення чітких зорових образів, які суттєво полегшують для дітей запам'ятовування матеріалів.

Немає товарів

Вгору