Реабілітаційний масаж — це ефективний метод, при якому відновлюється організм після інсульту, при ушкодженні опорно рухового апарату, після переломів та інших ушкоджень. Також, масаж позитивно впливає не лише на роботу м'язів, та покращення кровообігу, а і на психоемоційний стан. 

Масаж з метою реабілітації рекомендують робити:

 1. при вадах зору
 2. після інсульту
 3. при переломах кісток
 4. при захворюванні суглобів
 5. при остеохондрозі
 6. при ДЦП і синдромі Дауна
 7. при захворюванні дихальних шляхів
 8. при захворюванні травної системи та інших захворюваннях

При цьому необхідно звернутися до спеціаліста для відвідування сеансів, та деякі, не складні види масажу можна виконувати самостійно вдома, дотримуючись рекомендацій масажиста. 

Сеанси масажу рекомендовано поєднувати з гімнастичними вправами та лікувальною фізкультурою. Детальніше про лікувальну фізкультуру можна дізнатися у статті за посиланням: 

Обираємо масажне обладнання для масажних салонів, медичних установ та для дому

Масаж — найшвидший і найефективніший спосіб розслабити тіло. І якщо мова йде про професійний масаж, важливою складовою кожного масажного кабінету є масажне обладнання та аксесуари для масажу, без яких не обходиться жоден майстер. Масажне обладнання має бути високоякісним та зручним і відповідно забезпечити комфорт як майстрові масажу так і пацієнтові. 

Важливе місце у масажному кабінеті займає масажний стіл, тому правильний вибір масажного столу забезпечує клієнтові комфорт і позитивні відчуття а майстрові зручність при виконанні довготривалої роботи. 

Від так масажні столи та кушетки знайшли широке застосування у різних галузях, та зайняли своє місце у різних закладах: spa-салони, б'юті-центри, масажні салони, косметологічні кабінети, зали для ЛФК

Види масажних столів та кушеток:

 • масажний стіл складний

 • реабілітаційний

 • столи з механічним або електричним регулюванням висоти

 • стіл для вертикалізації

 • кушетка медична оглядова

 • загально процедурний стіл

Також для зручності і затишку в масажних салонах та в інших процедурних приміщеннях використовують спеціальні ширми.

При облаштуванні масажного кабінету необхідно також врахувати наявність аксесуарів, які пригодяться в повсякденній роботі. Важливо, щоб аксесуари та обладнання відповідали загальній стилістиці кабінету та були виконані з якісного матеріалу. До аксесуарів можна віднести: валики, балансуючі напівсфери, масажні м'ячі, подушки, опори для рук, масажні ролики, тощо. 

Більшість масажних аксесуарів можна використовувати в домашніх умовах, а складний масажний стіл, який легко можна заховати чи перемістити, стане чудовим доповненням спортивної кімнати чи кімнати відпочинку вдома.

Дитячі масажні килимки

Активне життя дітей передбачає ігри та заняття спортом, але удосконаленню дитячого дозвілля немає меж. Тому для оздоровлення і профілактики у дитячу кімнату, спортзал та ігрову кімнату медичні експерти з питань здоров'я та спорту рекомендують використовувати масажні килимки. 

Масажні килимки та мати — це підлогове покриття, тренажери, з характерною масажною поверхнею (хвилі, каміння, шипи напів сфери, тощо), що зміцнюють сухожилля і м'язи, сприяють правильному формуванні скелета , покращують кровообіг, та запобігають захворюванню стоп. 

Гра з наборами масажних матів та килимків є не лише корисна для здоров'я, а і розвиває у дитини:

 • уяву

 • просторове і зорове сприйняття 

 • координацію рухів

 • логічне мислення

 • конструктивні здібності 

 • креатив

Масаж може бути не лише процедурою для покращення самопочуття, а і може стати елементом гри та спортивних занять. Інтернет-магазин “Інклюзія” ретельно перевіряє якість масажного обладнання та надійність виробників, щоб ви могли обрати для масажу краще з найкращого.