Спогади про проведений час за складанням конструкторів, викликає лише найприємніші асоціації пов'язані з дитинством та друзями. Тому не дивно, що конструктори не втратили свою популярність серед дітей і захоплюють нашу увагу і до сьогодні. На дитячому ринку є доволі багато пропозицій, проте конструктори Gigo, вигідно виділяються продуманістю та масштабами охоплення різних навчальних дисциплін, які сподобаються вашій дитині.

Конструктори Gigo — це унікальна конструкторна методика, створена тайваньською компанією Gigo з метою навчання дітей пізнавати світ. Складаючи конструктори Gigo можна практично зрозуміти основи фізики і механіки, ще у дошкільному віці. Унікальність цієї конструкторної методики полягає у тому, що малюкові потрібно не лише скласти деталі, а застосовувати для цього спеціальні інструменти чи з'єднувальні елементи, як на справжньому будівництві.

Шість основних переваг конструкторів Gigo:

 1. Розвивають логічне мислення;

 2. Сприяють розвитку дрібної моторики;

 3. Розвивають уяву і фантазію;

 4. Можна навчитися розрізняти кольори, геометричні фігури;

 5. Вивчити літери;

 6. Сприяють розвитку навичків конструювання.

Власники конструктора Gigo, ніби маленькі будівельники і архітектори наполегливо шукатимуть рішення для створення довершеної конструкції з хаотично розсипаних деталей. Так, в ігровій формі, заняття зі складання конструктора виховує у дітях посидючість, самостійність і наполегливість, щоб маленькі генії змогли з легкістю вирішувати все нові і нові задачі у повсякденному житті.

Чому конструктори Gigo рекомендовані, як навчальна методика?

Гра з конструктором Gigo, це не лише заняття на дозвіллі, а й практичний інструмент який рекомендовано використовувати на уроках. Існує багато різноманітних наборів конструкторів, які спеціалізовано направлені на вивчення математики, читання, образотворчого мистецтва тощо. Такі набори стануть прекрасними помічниками у поясненні на прикладному уроці важких для розуміння тем. Тому набори Gigo об'єднані в курси, на яких можна пояснити дитині багато тем з тої чи іншої області.

Популярні набори для навчання від Gigo:

 • Цікаві літери;

 • Зелена енергія;

 • Рідина і гідравліка;

 • Хімічна батарея;

 • Об'ємні фігури;

 • Оптичні експерименти;

 • Креативні панелі;

 • Навчання робототехніки і нових технологій, тощо.

Набори для навчання стануть ефективною підмогою для вихователів та батьків які займаються раннім всебічним розвитком дітей. Застосування такої методики дозволить привити дитині захоплення шкільними предметами та бажання пізнавати нове.

Як вибрати набір Gigo, який зацікавить дитину надовго?

Розглянувши особливості наборів Gigo, не залишається сумнівів, що кожен набір чи конструктор заслуговує на увагу. Таке різноманіття обумовлюється тим, що кожен набір є унікальним інструментом для вивчення окремої науки, чи теми. Проте з якого набору почати домашню колекцію? Який набір обрати в клас? Чи можна придбати набори для дошкільних навчальних закладів? 

Набори Gigo розраховані для дітей від трьох років, і вже у дошкільному віці вперше знайомлять малюка з наукою. До того ж компанія Gigo розробила розвиваючі дошки, які допомагають навчити дитину користуватися годинником, вивчити кольори, форми і навіть назви тварин та продуктів харчування. Вони ідеально підходять для навчання вдома з батьками і стануть чудовим помічником для вихователів в дитсадках.

Для молодших класів існує велика кількість наборів, якими можна забезпечити пізнавальне заняття для великого класу, щоб задіяти кожного учня. У таких наборах є багато деталей які можна поєднувати, як і самостійно, так і розділившись на команди. Такі ігри допомагають згуртувати клас, розвинути в учнях командні і лідерські навички. До того ж, складені дітьми конструкції будуть виконані в одній стилістиці і можуть стати окрасою класу до наступного уроку, яка підсвідомо нагадуватиме дітям пройдену тему.

Конструктори Gigo можуть бути як універсальними для хлопчиків та дівчаток так і індивідуальними. Відтак конструктори з роботобудування прийдуться до смаку більше хлопчикам, дівчатка нададуть перевагу нанизуванням Великого пластикового намиста. Врахуйте, що конструкторами можна обмінюватись, тому братик і сестричка зможуть проводити час разом, навчати один одного, обмінюватись досвідом і розвиватись різнобічно. Адже усі навички є важливими для дітей, та можуть відкрити приховані таланти.

Інтернет-магазин “Інклюзія” ретельно відбирає лише топові новинки на дитячому ринку. Для нас важливо, щоб ваші діти проводили час весело і з користю, а головне безпечно. Тому ми пропонуємо лише високоякісну продукцію, яка відповідає європейським стандартам.