Заняття на кардіотренажерах спрямовані на укріплення м'язів, мають загальнооздоровчу дію. Ідея кардіотренажерів полягає у тому, що спортсмен не виходячи з спортзалу чи дому може імітувати пробіжку, катання на лижах, греблю тощо. Заняття на кардіотренажерах можна проводити повсякденно, адже це невід'ємна складова професійного тренування і заняття спортом. Основний вплив на організм від тренувань, полягає у наповненні крові киснем, покращенні роботи серця, розвитку витривалості і відновленні сил і енергії.

Кардіотренажери ідеально підходять для занять у:

 • спортклубах;

 • домашніх умовах;

 • спортзалах;

 • спортивних школах;

 • реабілітаційних центрах, тощо.

Щоб приступити до активних занять варто звичайно проконсультуватися з тренером та лікарем. При грамотному виборі режимів тренування займатися можна у будь-якому віці.

Як обрати кардіотренажер? Які бувають види?

Скоро літо… Так хочеться привести тіло у форму, покращити свій зовнішній вигляд і здоров'я. Але на ринку стільки тренажерів, що очі розбігаються. Кожен виробник переконує, що його продукт найефективніший, але серед такого різноманіття потрібно вибрати один і найкращий. Ми зібрали професійну оцінку тренерів і спеціалістів в області спорту і виділили чотири найпопулярніші види кардіотренажерів, та їх особливості:

 1. Бігові доріжки. Дуже популярний тренажер для тих, хто любить бігати. З біговою доріжкою у вас появиться можливість бігати щодня незважаючи на непогоду. На перший погляд може здатися, що бігова доріжка вимагає багато простору і для неї просто не знайдеться місця. Але є чудова новина для любителів доріжок, їх можна компактно скласти та легко транспортувати. До того ж у розкладеному вигляді вона займає лише один квадратний метр.

 2. Орбітреки. Унікальні тренажери, які поєднують у собі властивості бігових доріжок велотренажерів і степерів, при цьому є ефективними для тренування м'язів та схуднення.

 1. Велотренажери. Ідеально підходять для любителів велоспорту. Перевагою цього тренажера є те, що вага спортсмена при тренуванні правильно розподіляється, не створюючи зайвих нагрузок на ноги. У цій групі існує багато видів велотренажерів для реабілітації, щоб виконувати вправи з пасивних рухів. 

 2. Степери. Степери унікальні своєю компактністю. Рекомендовані степери для тренування м'язів ніг та спини. Дуже популярні у домашньому використанні, адже вони безшумні, економічні та ефективні.

Висновок, кожен вид тренажерів має свої переваги, і підходить для індивідуального випадку. Вибрати будь-який з даного списку тренажер — означає зробити правильний крок назустріч здоров'ю.

Чому заняття на тренажерах ефективніші від тренувань без них?

Кожен досвідчений спортсмен з впевненістю може сказати, що займатися можна і без додаткових приспосіблень, головне бажання. Але важко заперечити той факт, що заняття на тренажерах є ефективнішими і приносять значно більше задоволення. У чому особливість занять на тренажерах?

Сучасні тренажери — це не лише металева конструкція чи фізичний механізм, це цілий міні-центр оснащений високотехнологічними пристроями, призначеними для слідкування за вашим самопочуттям та станом здоров'я. Завдяки новітнім технологіям під час тренування легко можна оцінити свої сили: пришвидшити чи збавити темп, налаштувати спеціальну програму, яка індивідуально буде підібрана, для ваших цілей.

У кожному сучасному тренажері присутній дисплей, який показує всі характеристики вашого тренування, він може надавати поради при відсутності тренера.

Яка інформація буде корисною на дисплеї:

 • Швидкість;

 • Час;

 • Дистанція;

 • Кількість кроків за хвилину;

 • Пульс;

 • Калорії;

 • Різноманітні режими та налаштування.

Спеціалісти у відділі спортивних товарів інтернет-магазину “Інклюзія” з задоволенням допоможуть підібрати найкращий тренажер для ваших потреб, та допоможуть з налаштуваннями при виникненні питань. Ми завжди професійно підходимо до питання Вашого здоров'я.