В умовах карантину, коли звичні дитячі радості стали не доступними, так важливо батькам зберегти у дітях бажання навчатися та розвиватись. Кмітливі діти і батьки розуміють — не домашкою єдиною потрібно жити, тому ми рекомендуємо розглянути топові навчальні ігри та конструктори, в які можна грати як дорослим так і малечі.

Навчальних ігор багато не буває, але на ринку таке різноманіття, що мати орієнтири для вибору дійсно хорошої гри, буде не зайвим. Сьогодні ми будемо розглядати по яких критеріях вибирати гру серед такого різноманіття пропозицій. Тільки в нашому інтернет-магазині Інклюзія їх більше трьох сотень, і навіть серед перевіреного асортименту ігор, ми хочемо виділити п'ять основних типів конструкторів, які вам точно сподобаються:

  1. Gigo. Багатокомпонентний конструктор Gigo — це знахідка, яка стане захопленням не на один вечір. Завдяки різноманіттю деталей (за будовою, формою, кольором) дитина може будувати конструкції, такі як в дорослому світі, розвиваючи логіку і поглиблюючи знання механіки та будівництва. Татусеві теж буде корисно пограти з дитиною в Gigo, щоб передати безцінний досвід своїй дитині, а можливо і чогось навчитись від неї. Сподобається як і хлопчикам так і дівчаткам.

  1. Lego. Хто про них не чув? Оригінальний міні-світ, який можна змайструвати самотужки. Хіба не круто? Унікальність даного конструктора полягає у тому, що виробник пропонує широкий вибір для будь-якої вікової категорії та на різні вподобання дітей. Lego пропонує набори з яких можна змайструвати усі види транспорту та багато різних будівель і локацій. Конструктор Lego однозначно заслуговує уваги і рекомендується дітям від 1,5 років.

 

  1. ХоКо. Ваша дитина по натурі максималіст? Тоді ці конструктори-велетні створять для малечі справжнє свято. Конструктори ХоКо, незважаючи на гігантські розміри деталей, доволі легкі і зручні, а головне безпечні для дітей. Деякі з наборів мають настільки універсальні деталі, що з них можна сконструювати практично будь-що, що дозволяє фантазія дитини.

 

  1. Guidecraft. Складати конструктори з магнітами — це ніби творити магію. Це безумовно захоплюючий процес, а головне дуже навчальний. Процес складання магнітних конструкторів дасть дитині уявлення про магнетизм, природні лінії, тривимірні об'єкти. Складаючи такі конструктори дитина проявляє свою творчість і розвиває уяву.

  1. Магнікон. Останній у топовому списку, але не останній по важливості для розвитку дитини з раннього віку. Принцип складання дозволяє з'єднувати деталі у тривимірні фігури за допомогою магнітів, без зайвих зусиль. Форми і різнобарвність деталей вражають своєю різноманітністю, тому складати конструктор Магнікон — це одне задоволення.

Якщо ви вже перепробували усі набори з представленого вище списку і хочете поповнити свою колекцію конструкторів, ми пропонуємо розглянути новинки від ІГРОТЕКО та Viga Toys. Ці конструктори з натуральної деревини навряд чи залишать вас байдужими.

Чому популярність конструкторів росте з кожним роком. У чому їх основні переваги

Серед різноманітності іграшок саме конструктори приваблюють і батьків і дітей можливістю креативити і створювати. Складати конструктор — це дуже цікаве заняття для всієї родини, яке окрім веселощів забезпечує розвиток та дарує спокій та зосередженість. З появою конструктора у вас більше не буде стояти відкритим питання: “Чим зайняти дитину на час карантину?” У дитини відповідно відпаде бажання проводити час перед телевізором і з гаджетами.

Конструктори розвивають:

  • Уважність;

  • Логіку;

  • Уяву/фантазію;

  • Просторове уявлення;

  • Вміння розрізняти кольори і форми;

  • Дизайнерські здібності;

  • Пам’ять;

  • Координацію рухів ;

  • Дрібну моторику;

  • Посидючість;

  • Уважність до деталей;

  • Вміння працювати з різними матеріалами;

  • Здібності до фізики і геометрії;

  • Зорове сприйняття та інші.

 

Конструктори можна складати самостійно та для колективних ігор. Вони чудово підійдуть для дошкільних навчальних закладів. Також вони згуртовують дітей на перервах, а готові складені вироби стануть чудовою прикрасою на полицях класу та дитячої кімнати.

Конструктори для дітей і конструктори для дорослих, у чому різниця

Складання конструкторів після роботи — це чудовий метод зняти напругу і займатися улюбленим хобі. Тому не дивно, що більшість виробників пропонують серію конструкторів для дітей, підлітків та дорослих. У чому ж відмінність дорослих конструкторів від дитячих. В першу чергу — це рівнем складності. Складання кольорових кубиків в башні заняття веселе, але швидко набридає тому дорослі конструктори дають безцінну можливість “поламати голову” конструкторами головоломками.

Також набори відрізняються в основному дрібними деталями, які заборонено давати маленьким дітям. Але саме у цій подетальності складеного елементу можна розгледіти красу і вашу кропітливу роботу.

Складання дорослих конструкторів вимагає відчуття перфекціонізму і акуратності, тому просто “скріпити” між собою деталі може виявитись замало.

Експерти інтернет-магазину Інклюзія рекомендують у час карантину при виборі конструктора вибирати одразу два: для себе і для дитини. Повірте, змагатися у швидкості складання — це дуже весело.