Проводити час на дачі разом зі своєю сім'єю – це втричі корисніше. Це ідеальна можливість побути разом на свіжому повітрі, доглянути грядки, і при цьому з малюком можна вчити арифметику за допомогою компактних наборів Newmero. Сьогодні ми розглянемо, як можна використовувати набір не лише у садочках для навчання чи на уроках, а й в польових умовах та вдома.

З початком літа малих непосид стає все важче заохочувати до виконання домашніх завдань, чи проводити навчання за письмовим столом. Підручники беруться до рук все менше, і все більшої популярності набувають ігри в які можна грати будь-де, навіть на вулиці. Набір Newmero можна віднести до таких універсальних ігор, і на це є п’ять причин:

  1. Компактність;

  2. Зручний мішок для перенесення;

  3. Міцність матеріалів;

  4. Легко миється;

  5. Різнобарвні пластини (це дозволяє не загубити деталі набору у траві чи на піску).

Окрім практичних факторів можна помітити також, що у Newmero можна гратися як самостійно так і з компанією друзів.

Самостійні заняття дитини з набором Newmero на дачі чи вдома вигідно вивільняє час батьків на повсякденні клопоти. При цьому дитина не марнує час на пустощі чи інші безкорисні заняття, а практично застосовує знання про арифметику і вивчає математику.

Що можна вивчити з наборами Newmero

Newmero – це інноваційна методика, яка дозволяє дитині практично побачити як можна складати числа між собою: додавати, віднімати, розбирати сотні та тисячі. Newmero рекомендують для дітей від 3-ох до 9-ти років, може застосовуватися як індивідуально так і для групового навчання.

Свою популярність набір Newmero заслужив тим, що за допомогою практичних деталей, у нашому випадку пластин які символізують числа, дитині набагато легше пояснити доволі абстрактні поняття в арифметиці. 

Для дитини ці пластини привабливі тим, що їх можна застосовувати багатьма методами. Їх можна складати як пазли, можна використовувати в якості конструктора та замість рахівниці. За допомогою набору можна придумати багато цікавих і розвиваючих ігор у які можна грати всією сім'єю.

Крім того набори Newmero розвивають:

  • Увагу;

  • Логічне мислення;

  • Самостійність;

  • Пам'ять;

  • Дрібну моторику та інші навички.

Набір також допомагає вивчити числа при лічбі, вивчити кольори, та створювати нові форми.

Ігри з Newmero, граємо навчаючись

Як гратися з Newmero довго пояснювати малюкам не прийдеться. Адже тільки малюк візьме до рук дві детальки, він одразу зрозуміє як їх застосовувати. Проте ніщо так не розпалює цікавість як командна гра, ігри на швидкість, та бажання перемогти. Експерти інтернет-магазину Інклюзія підготували для вас правила ігор, які не залишать вас і вашу дитину байдужими.

Друзі десятки. Проста але неймовірно повчальна гра. Її можна грати як удвох так і в великій компанії. Суть гри полягає в тому, що перший гравець обирає 5 пластинок з позначенням від 1 до 9. Другий гравець відповідно має швидко підібрати пару до цих пластинок так, щоб у сумі вони складали 10, на час. Потім гравці міняються місцями. Перемагає той гравець, який складе пари найшвидше.

Що у зайчика в торбинці? Ця гра ідеально підійде для дачі. При зборі урожаю так важливо залучити до процесу усю сім'ю і показати малечі як правильно порахувати урожай.

Для гри знадобляться фрукти: груші, яблука, сливи, виноград, набір Newmero з мішечком. Вам необхідно таємно поставити у торбинку набір фруктів, наприклад: 2 яблука, 3 груші і 4 сливи. Торбинку ви передаєте дитині зі словами: “Що у зайчика в торбинці?” Дитина отримавши від вас торбинку має порахувати окремо яблука і вставити табличку з цифрою 2 навпроти яблук та повторити це з іншими фруктами. Після того як дитина правильно порахує і ідентифікує фрукти вона може сказати батькам, що у зайчика в торбинці і за це отримати гостинець від зайчика.

Експерти-інтернет магазину Інклюзія переконані, що вивчати математику весело та корисно можна не лише в школі чи в садку. Це можна робити і в дорозі і на дачі і під час прогулянки. Тому набори Newmero, які завжди під рукою, стануть у нагоді будь-де і будь-коли.