Заняття на кардіотренажерах спрямовані на укріплення м'язів, мають загальнооздоровчу дію. Ідея кардіотренажерів полягає у тому, що спортсмен не виходячи з спортзалу чи дому може імітувати пробіжку, катання на лижах, греблю тощо. Заняття на кардіотренажерах можна проводити повсякденно, адже це невід'ємна складова професійного тренування і заняття спортом. Основний вплив на організм від тренувань, полягає у наповненні крові киснем, покращенні роботи серця, розвитку витривалості і відновленні сил і енергії.
Кардіотренажери ідеально підходять для занять у:
-
спортклубах;
-
домашніх умовах;
-
спортзалах;
-
спортивних школах;
-
реабілітаційних центрах, тощо.
Щоб приступити до активних занять варто звичайно проконсультуватися з тренером та лікарем. При грамотному виборі режимів тренування займатися можна у будь-якому віці.
Як обрати кардіотренажер? Які бувають види?
Скоро літо… Так хочеться привести тіло у форму, покращити свій зовнішній вигляд і здоров'я. Але на ринку стільки тренажерів, що очі розбігаються. Кожен виробник переконує, що його продукт найефективніший, але серед такого різноманіття потрібно вибрати один і найкращий. Ми зібрали професійну оцінку тренерів і спеціалістів в області спорту і виділили чотири найпопулярніші види кардіотренажерів, та їх особливості:
-
Бігові доріжки. Дуже популярний тренажер для тих, хто любить бігати. З біговою доріжкою у вас появиться можливість бігати щодня незважаючи на непогоду. На перший погляд може здатися, що бігова доріжка вимагає багато простору і для неї просто не знайдеться місця. Але є чудова новина для любителів доріжок, їх можна компактно скласти та легко транспортувати. До того ж у розкладеному вигляді вона займає лише один квадратний метр.
-
Орбітреки. Унікальні тренажери, які поєднують у собі властивості бігових доріжок велотренажерів і степерів, при цьому є ефективними для тренування м'язів та схуднення.
-
Велотренажери. Ідеально підходять для любителів велоспорту. Перевагою цього тренажера є те, що вага спортсмена при тренуванні правильно розподіляється, не створюючи зайвих нагрузок на ноги. У цій групі існує багато видів велотренажерів для реабілітації, щоб виконувати вправи з пасивних рухів.
-
Степери. Степери унікальні своєю компактністю. Рекомендовані степери для тренування м'язів ніг та спини. Дуже популярні у домашньому використанні, адже вони безшумні, економічні та ефективні.
Висновок, кожен вид тренажерів має свої переваги, і підходить для індивідуального випадку. Вибрати будь-який з даного списку тренажер — означає зробити правильний крок назустріч здоров'ю.
Чому заняття на тренажерах ефективніші від тренувань без них?
Кожен досвідчений спортсмен з впевненістю може сказати, що займатися можна і без додаткових приспосіблень, головне бажання. Але важко заперечити той факт, що заняття на тренажерах є ефективнішими і приносять значно більше задоволення. У чому особливість занять на тренажерах?
Сучасні тренажери — це не лише металева конструкція чи фізичний механізм, це цілий міні-центр оснащений високотехнологічними пристроями, призначеними для слідкування за вашим самопочуттям та станом здоров'я. Завдяки новітнім технологіям під час тренування легко можна оцінити свої сили: пришвидшити чи збавити темп, налаштувати спеціальну програму, яка індивідуально буде підібрана, для ваших цілей.
У кожному сучасному тренажері присутній дисплей, який показує всі характеристики вашого тренування, він може надавати поради при відсутності тренера.
Яка інформація буде корисною на дисплеї:
-
Швидкість;
-
Час;
-
Дистанція;
-
Кількість кроків за хвилину;
-
Пульс;
-
Калорії;
-
Різноманітні режими та налаштування.
Спеціалісти у відділі спортивних товарів інтернет-магазину “Інклюзія” з задоволенням допоможуть підібрати найкращий тренажер для ваших потреб, та допоможуть з налаштуваннями при виникненні питань. Ми завжди професійно підходимо до питання Вашого здоров'я.