Грайся, вчися, розвивайся з конструктором “Інклюзія”

Гратись з конструктором — це захоплююче і корисне заняття для дітей у різному віці. І пов'язано це з тим, що діти створюють своїми руками цілий спроектований ними світ, залучаючи при цьому уяву і дрібну моторику рук. На ринку України існує безліч видів конструкторів, проте вкрай мало універсальних і тих, які підійдуть для дітей з особливими потребами.

Торгова марка “HEGA” розробила універсальний конструктор “Інклюзія”, який вчить поєднувати деталі і легко будувати дороги і башні. Головною родзинкою даного конструктора є поєднання деталей і за кольором, і за розміром. Конструктор “Інклюзія” передбачає горизонтальне будівництво, а розмір і вага кожної деталі дозволяє з легкістю будувати стійкі конструкції дітям у яких слаборозвинена координація рухів. Конструктор вчить розрізняти кольори, адже у ньому присутньо вісімнадцять відтінків до шести основних кольорів. Він складається з 54 деталей і розбірного короба (5 деталей). При складання короба чи конструктора не потрібно використовувати кріплення чи клей — це значно спрощує конструювання.

Особливості конструктора “Інклюзія”:

  1. Екологічність і натуральність матеріалів: дерево, фарби, лаки;
  2. Розбірний короб (складається паз в паз, без додаткових кріплень і клею)
  3. Кожна деталь удосконалена вручну, і виготовлена з турботою майстрів.
  4. Довговічність
  5. Простота у складанні

Усі ці пункти є показниками професіоналізму і якості, які поєднані у геніальній простоті. Конструктор “Інклюзія” створений, щоб бути корисним.

Конструктор “Інклюзія” як педагогічний інструмент для навчання дітей з інвалідністю

Дитячі конструктори вважаються “практичними посібниками” з розвитку моторики рук, мислення, пам'яті, посидючості і фантазії. І всі ці навики добуті у дитинстві стануть дуже корисними у дорослому житті. Відомо, що рівень розвитку дитини на пряму залежить від розвиненості дрібних рухів пальців рук. Зв'язок розвитку рук з розвитком мозку підтверджують сучасні дослідження. Вчені довели, що є прямий зв'язок великих півкуль мозку з нервовими закінченнями заложеними у кисті і подушечках пальців рук, тому стомлення рук викликає загальмованість мозку. Тому дітям важливо тренувати дрібну моторику рук, адже вона на пряму покращує розвиток логічного мислення, уваги і навіть мовлення.

 

Конструктор “інклюзія” сприяє розвитку дітей з ДЦП у трьох напрямках:

  • практичний;

  • емоційний;

  • розумовий.

Практичні навички що удосконалює дитина з конструктором є вміння складати дрібні предмети. Діти також навчаються поєднувати деталі за різними ознаками привчаються до порядку і дисципліни.

Емоційним аспектом розвитку дитини за допомогою конструктора “Інклюзія” є проявлення її індивідуальності і креативності. Це ті якості, які виховують у дитині особистість і самоконтроль. Особливо якщо у дитини не виходить збудувати задуману нею конструкцію, при намаганні знову і знову побудувати її з початку дитина керує своєю роздратованістю і розвиває наполегливість і впертість.

Конструювання розвиває математичні здібності дитини, вміння розрізняти кольори і логічно мислити. Дитина в процесі складання продумує кожен крок наперед і не боїться помилитися, а при допущені помилки вчиться аназізувати і виправляти свої неточності.

Відтак конструктор “Інклюзія” є простим і попри це, дуже корисним багатогранним інструментом для розвитку розумового і практичного навчання дитини. А гра у конструктор приносить масу позитивних емоцій і задоволення.

Конструктор для спеціалізованих шкіл і садочків

Ігри і навчання — це найвдаліше поєднання для проведення часу у школі і в садочку. Оскільки конструктор виготовлений з дерев'яних якісних брусків ним можна гратись як в класі так і на вулиці, як самостійно так і з друзями в садочку і школі.

Чарівні різнобарвні брусочки можна поділити між учнями, у яких буде одне завдання завдання на всіх викласти певну фігуру. Кожен учень буде відповідати за певний колір чи форму бруска, таким чином розвивається згуртованість і реакція в командній грі. Цей урок вчить, що складні завдання краще виконувати разом.

Гра у парі. Поділіть деталі конструктора так, щоб у одного гравця були всі розфарбовані деталі, а у іншого всі однотонні. Коли гравець ставить кольоровий брусок, то суперник називає предмет, який по кольору відповідає закладеному бруску і зверху ставить свій брусок називаючи літеру на яку інший учасник гри має сказати слово. Перемагає той гравець, який викладе всі свої бруски і не повалить башню.

Експерти Інтернет-магазину “Інклюзія” переконані, що Ви знайдете безліч варіантів застосування конструктора від ТМ “HEGA”. І кожна дитина проявить свої вміння, навички і індивідуальне бачення гри почерпнувши для себе багато корисного.