Кількість
|
Вартість
|
||
|
Логічні та стратегічні ігри
З кожним днем настільні ігри стають дедалі популярнішими. На ринку представлено величезну кількість різноманітних варіантів. Існують ігри різних жанрів, типів, розраховані на різну кількість гравців та на усілякі вікові категорії. Фанати створюють клуби за інтересами, а педагоги включають такі розваги в навчальні програми. Безсумнівно, настільні ігри стали невід’ємною частиною культури XXI століття.
Часто люди задумуються над тим, яку гру вибрати для того, щоб провести час зі своїми дітьми. Важливо, щоб вона не лише була веселою, а й приносила користь. Одним із найкращих варіантів є логічні та стратегічні ігри. Вони дозволять розвинути аналітичне мислення та навчать приймати рішення. Купити такі ігри ви можете в інтернет-магазині Inkluzia.
Що таке логічні та стратегічні ігри
Ігри-стратегії характеризуються великою кількістю можливих ситуацій, відсутністю чітких патернів гри, необхідністю аналізу і планування та великою кількістю імпровізації. Зазвичай виділяють наступні типи стратегічних ігор:
- Абстрактні;
- Командні;
- Німецького типу;
- Симулятори;
- Військові.
Абстрактними називають стратегії, в яких немає чіткої тематики і сюжету (або вони неважливі). Стандартними прикладами є шахи, шашки і нарди.
Командні стратегії – ігри, в яких гравці розбиваються на команди і працюють разом. Одна з найпопулярніших ігор такого типу – бридж.
Ігри німецького типу характеризуються чіткими і простими правилами, відносно довгими партіями (60-90 хвилин) і взаємодією між гравцями за спеціальною системою. Прикладами є «Монополія», «Цитаделі» та «Каркасон».
Симулятори базуються на певних ситуаціях з реального світу. Існують численні ігри про фермерів, а також спортивні симулятори (наприклад, Дайсбол).
Військові ігри імітують взаємодію між державами. Інколи вона зводиться до бойових дій, інколи включені також економічні та політичні рішення. Часто метою гри є захоплення світу. Відомою військовою грою є «Риск».
Історія логічних та стратегічних ігор
Різноманітні ігри, пов’язані зі стратегічним мисленням, були відомі людству з давніх давен. Приблизно п’ять тисяч років тому на Близькому Сході було створено гру «Манкала». До нашої ери існували різноманітні варіації шашок та нардів. В середині першого тисячоліття у Персії була створена гра в шахи.
Історія ігор-стратегій німецького типу розпочалась у XIX столітті. Остаточно ж вони сформувались як клас на початку XX ст.
Початком масової популярності настільних ігор можна вважати 1930-ті роки. Тоді вони стали надзвичайно популярними в Сполучених Штатах. Через Велику Депресію, люди потребували недорогого способу розважитись. Настільні ігри стали чудовим варіантом. З того моменту вони ставали дедалі популярнішими. Наступним переломним етапом стало розповсюдження інтернету у 1990-х. Завдяки йому, фанати ігор з усього світу отримали можливість легко комунікувати між собою, обмінюватись досвідом та створювати клуби по інтересам.
На сьогоднішній день заняття стратегічними настільними іграми є одним із найпопулярніших у світі хобі. Це не дивно, оскільки такого роду розваги є не лише дуже цікавими, а й надзвичайно корисними. Вони допомагають навчитись правильно приймати рішення, аналізувати ситуацію та продумувати усе на декілька кроків вперед.
Як обрати настільну гру
Якщо ви вирішили придбати стратегічну настільну гру, але не знаєте, яку обрати, вам потрібно в першу чергу вирішити, з якою метою ви її купляєте. Від цього буде залежати тип гри, її жанр і сюжет. Крім цього, варто звернути увагу на наступні параметри:
- Кількість гравців;
- Місце, в якому ви плануєте грати (багато ігор не підходять для використання в дорозі, або на пікніку);
- Час партії;
- Специфіка гри (наприклад, деякі ігри пов’язані з великою кількістю шуму, що може становити проблему у пізній час доби).
Оцінивши усі ці фактори, обов’язково перевірте якість ігрових матеріалів, почитайте відгуки та рецензії, подивіться відео ігрового процесу.
Де знайти найкращі логічні та стратегічні ігри
Якщо вас цікавить, де можна купити найцікавіші логічні та стратегічні ігри, зверніться в інтернет-магазин Inkluzia. Тут в наявності надзвичайно велика кількість товарів даної категорії, починаючи від класичних ігор, таких як шахи і нарди, і закінчуючи симуляторами ферми. Будь-яка із цих ігор допоможе вам весело провести час з сім’єю та друзями.
Важливою перевагою магазину Inkluzia є те, що з ним ви можете купити логічні та стратегічні ігри в будь-якій точці України, наприклад, у Львові, Києві чи Харкові. На сайті доступний зручний спосіб оплати товарів онлайн, а доставка здійснюється компанією «Нова Пошта». Служба підтримки магазину готова відповісти на будь-які додаткові питання, які могли у вас з’явитись. Контактна інформація розміщена в нижній частині веб-сторінки.